Request edit access
Pārceltais seminārs “Vadītājs kā līderis”

Informējam, ka tiek pārcelts 29. novembrī plānotais seminārs – pārceltais tiešsaistes seminārs “Vadītājs kā līderis” notiks trešdien, 2024. gada 17. janvārī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā. 

Aicinām Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Vadītājs kā līderis”, kas notiks 17. janvārī. 
 
Seminārā dalībniekiem būs iespēja definēt sevi līdera lomā, izveidojot savu vīziju un misiju tās piepildīšanai, pārskatīt savu vērtību sistēmu un radīt plānu līdera personības attīstīšanai un personisko resursu uzturēšanai.

Semināra programmā:
  • Kas ir līderis? Es līdera lomā – prasmes, kompetences, pārliecība;
  • Līdera vīzija, misija un vērtības. Kāpēc cilvēkiem vajadzētu man sekot?
  • Līdera personiskie resursi un personība. Kā tos stiprināt?
Dalībnieku ieguvumi:
  • Izpratne par līdera lomu un atbildību;
  • Savas vīzijas, misijas un vērtību definēšana;
  • Līdera personības attīstības instrumentu apzināšana;
  • Personisko resursu uzturēšanas plāns.
Semināru vadīs Anita Gaile – zinātņu doktore uzņēmējdarbības vadībā, biznesa vadības un karjeras koučs. bijusi augstākā līmeņa vadītāja AS “airBaltic Corporation”, Lielbritānijas Ārlietu ministrijas Baltijas jūras reģionā, AS “Citadele banka”. Kopš 2013. gada biznesa vadības trenere un konsultante, lasa lekcijas par cilvēku un pārmaiņu vadību vadošajās Latvijas augstskolās. Pēta cilvēku un organizāciju sadarbības modeļus. Autore izdevumiem “Špikeris vadītājiem”, “Vadītāja Dienas grāmata” un līdzautore “Efektīva vadītāja rokasgrāmatai”.

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 2024. gada 16. janvārim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses! Informējam, ka tiem, kas reģistrējās novembra semināram, atkārtoti pieteikties janvāra semināram no jauna nav nepieciešams.

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Bez nosaukuma
Vārds, uzvārds *
Nevalstiskās organizācijas (biedrības, nodibinājuma) nosaukums
*
E-pasts (lūdzam norādīt PRECĪZU un PAREIZU Jūsu e-pasta adresi!)
*
Tālrunis 
*
Piekrītu savu datu apstrādei pasākuma organizatoriskajiem mērķiem.  

Apliecinām, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centrā saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto un tiks izmantoti tikai, lai nodrošinātu pasākuma organizēšanu. Ja Jums ir kādi konkrēti jautājumi par personas datu apstrādi, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi nvonams@riga.lv.

*
Piekrītu saņemt NVO nama informāciju norādītajā e-pastā
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy