Request edit access
Mind-Joga  nad Wisłą - SOBOTA i  NIEDZIELA 2 i 3 września 2023 - bezpłatne zajęcia w Miami Wars!
Co?
Zapraszamy na wakacyjną praktykę Jogi z certyfikowaną prowadzącą - Anną Lemieszek, która odbędzie się w niedzielę (20.08.2023) w Miami Wars nad Wisłą. Zabierzcie swoje maty (jeżeli nie macie - użyczmy Wam naszych) i spędź razem z nami aktywnie czas nad Wisłą. Po praktyce płynnie przejdziemy do medytacji w duchu Terapii Uważności, którą wymiennie poprowadzą i skontrolują twórcy Teatru Nowe Formy. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny. Obowiązują zapisy poprzez poniższy formularz. Ilość miejsc jest ograniczona.

Gdzie?
Miami Wars, Solec 8, 00-439 Warszawa

Kiedy?
Sobota i Niedziela (2 i 3 września 2023) godz. 10.00

Zapisy
Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza. Zajęcia realizowane są przez Fundację Nowe Formy w ramach programu "Aktywnie nad Wisłą" realizowanego we współpracy z Biurem Sportu i Rekreacji UM st. Warszawy. Jeżeli chcesz wiedzieć jako pierwszy o kolejnych darmowych zajęciach Mind-Jogi nad Wisłą - zostaw swój adres email lub telefon wypełniając poniższy formularz.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Na które darmowe zajęcia "Mind-Jogi i Mindfulness nad Wisłą" się zapisujesz?
Imię *
Nazwisko *
Telefon *
e-mail *
Czy chcesz otrzymywać informacje na temat kolejnych darmowych zajęć Mind-Jogi nad Wisłą organizowanych przez Fundację Nowe Formy? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy