Request edit access
Всеукраїнський фестиваль "Будь молодим - живи активно 2019"
З метою підвищення рівня здоров'я молоді, популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров'я серед молоді Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації  з 23 по 25 липня  2019  року проводить Всеукраїнський фестиваль "Будь молодим - живи активно".

Запрошуємо до участі у заході представників  від областей України у кількості 4 осіб: 2-х  хлопців та 2-х дівчат, віком від 18 до 25 років.
В рамках фестивалю відбудуться майстер-клас та змагання з  лакросу, показові виступи та майстер -клас  з черліденгу, екскурсія містом, орієнтування місцевістю, змагання з проходження канатної дороги , нічна ватра, перегляд кінофільму, кооперативна гра "Світ громад", змагання на атракціоні "Мегаполоса перешкод" та багато іншого.

Слідкуйте за подіями на сторінці Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації
Витрати на проживання та харчування учасників здійснюється за рахунок приймаючої сторони, проїзд – за рахунок сторони, яка направляє делегацію.

За детальною інформацією просимо звертатися у відділ молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації за тел. (0432) 32-72-32
Кобися Микола Володимирович головний спеціаліст відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями - (093) 150-18-81, (097) 648-15-28.

Кількість місць обмежена!!!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Назва команди *
Прізвище *
Ім'я *
По батькові *
Дата народження *
Контактний номер телефону *
Яку область представляєте? *
Місце проживання *
Найменування організації/навчального закладу який представляєте *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy