Request edit access
Всеукраїнський фестиваль "Будь молодим - живи активно 2019"
З метою підвищення рівня здоров'я молоді, популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров'я серед молоді Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації з 23 по 25 липня 2019 року проводить Всеукраїнський фестиваль "Будь молодим - живи активно".

Запрошуємо до участі у заході представників від областей України у кількості 4 осіб: 2-х хлопців та 2-х дівчат, віком від 18 до 25 років.
В рамках фестивалю відбудуться майстер-клас та змагання з лакросу, показові виступи та майстер -клас з черліденгу, екскурсія містом, орієнтування місцевістю, змагання з проходження канатної дороги , нічна ватра, перегляд кінофільму, кооперативна гра "Світ громад", змагання на атракціоні "Мегаполоса перешкод" та багато іншого.

Слідкуйте за подіями на сторінці Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації
Витрати на проживання та харчування учасників здійснюється за рахунок приймаючої сторони, проїзд – за рахунок сторони, яка направляє делегацію.

За детальною інформацією просимо звертатися у відділ молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації за тел. (0432) 32-72-32
Кобися Микола Володимирович головний спеціаліст відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями - (093) 150-18-81, (097) 648-15-28.

Кількість місць обмежена!!!
Назва команди *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
По батькові *
Your answer
Дата народження *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Яку область представляєте? *
Your answer
Місце проживання *
Your answer
Найменування організації/навчального закладу який представляєте *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy