Request edit access
Tanec bez hranic - 1st winter edition
Přihláška na třídenní taneční workshop 17. - 19.1.2020, lektoři Sam Parry (UK) a Joshua Pelatzky (US). Prosíme, věnujte zvýšenou pozornost při vybírání lekcí, abychom předešli případným nedorozuměním v ohledu na kapacitu a pohodlí tanečníků na workshopu.
Application for workshop with Sam Parry & Joshua Pelatzky.
Jméno / Name *
Your answer
Příjmení / Surname *
Your answer
Datum narození / Date of Birth *
MM
/
DD
/
YYYY
E-mail *
Your answer
Telefon / Phone *
Your answer
Mám zájem o / I'd like to attend: *
Required
Závazně přihlašuji na / I apply for: *
Lekce prosím zaklikejte v souladu s Vaší předchozí odpovědí (např. mám "2 lekce" a jsem mírně pokročilý tanečník, zaklikám proto páteční Joshovu openclass a sobotní mírně pokročilou nebo nedělní mírně pokročilou lekci), je to velmi důležité vzhledem k hlídání kapacity a Vašeho komfortu na lekcích! Prosíme o dvojitou kontrolu, moc děkujeme! :-)
Required
Mám zájem o dárkový poukaz / I'd like to buy a gift certifikate: *
Pokud chcete workshop nadělit někomu pod stromeček nebo jen tak jako dárek, rádi Vám připravíme dárkový poukaz, který bude k vyzvednutí po domluvě v InDance centru Hostivař nebo např. u Vašeho lektora.
Required
Odkud vím o workshopu / How do I know about this workshop: *
Your answer
Poznámka / Note:
Your answer
Děkujeme za přihlášku, zašlete prosím příslušnou částku dle zvolených lekcí do 14 dnů (nejpozději do 6.1.2020) na účet číslo: 2300214974/2010, konstantní symbol: 0308, variabilní symbol (datum narození tanečníka): ddmmrr, specifický symbol: 7. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte jméno a příjmení tanečníka. Pokud workshop neuhradíte včas, přihlášku automaticky stornujeme. V případě potřeby nás kontaktujte na info@tanecbezhranic.cz. Pokud se po zaplacení nebudete moci na workshop dostavit, peníze nevracíme, nicméně kurzovné je po domluvě přenosné. // Thank you for your application, please pay the relevenant price by chosen classes within 2 weeks (deadline is 6.1.2020) to 2300214974/2010, constant symbol: 0308, variable symbol (date of birth): ddmmrr, specific symbol: 7. Please provide your name in the message for recipient. In case of an international payment, contact us at info@tanecbezhranic.cz.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Pop Balet o.s.. Report Abuse