Request edit access
Brīvprātīgā darba veicēja pieteikuma veidlapa
Brīvprātīgais darbs ir organizēts un uz labas gribas pamata veikts fiziskās personas fizisks vai intelektuāls bezatlīdzības darbs sabiedrības labā, kas veicina brīvprātīgā darba veicēja zināšanu, prasmju un attieksmju attīstību, brīvā laika lietderīgu izmantošanu. Aizpildot šo pieteikuma veidlapu, jaunietis (vecumā no 13 līdz 25 gadiem) piekrīt būt Salacgrīvas novada jauniešu brīvprātīgā darba veicēju datu bāzē un saņemt uz norādīto kontaktinformāciju jaunumus par pieejamām brīvprātīgā darba vakancēm Salacgrīvas novadā.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Dzimšanas gads *
E-pasta adrese *
Tavs telefona numurs *
Jaunumus par aktualitātēm jauniešu brīvprātīgajā darbā un par vakancēm vēlos saņemt:
Dzīvesvieta *
Tava nodarbošanās (mācību iestāde/ darba vieta) *
Vai Tev ir īpašas vajadzības, kas būtu jāņem vērā brīvprātīgā darba organizētājam? (veselības problēmas, kustību traucējumi, alerģijas u.tml.)
Kādam brīvprātīgajam darbam Tu dod priekšroku (joma)? (iespējamas vairākas atbildes) *
Required
Informācija par brīvprātīgo: izglītība (ieskaitot kursus) iepriekšējā darba vai neformālās izglītības pieredze, prasmes u.c. (var aizpildīt brīvā formā).
Apliecinu, ka esmu iepazinies/-usies ar nolikumu "Par jauniešu brīvprātīgā darba organizēšanu Salacgrīvas novadā", kas pieejams pašvaldības mājaslapā: https://www.salacgriva.lv/lat/salacgrivas_novads/aktivasabiedriba/darbs/ . *
Required
Paldies! Uz drīzu sazināšanos!
Datu apstrādes pārzinis ir Salacgrīvas novada dome, Reģ.Nr. 90000059796, juridiskā adrese: Adrese: Smilšu iela 9, Salacgrīva, Salacgrīvas novads, LV – 4033.
Datu apstrādes operators ir “Mossea investment”, Reģ. nr. 40003997286, Salacgrīvas nov., Salacgrīva, Smilšu iela 22-8, LV-4033.
Datu apstrāde tiek veikta, lai nodrošinātu Jūsu dalību pasākumam, kam Jūs piesakāties. Jūsu vārds, uzvārds, e-pasts un tālrunis ir nepieciešams, lai mēs varētu Jūs identificēt, nepieciešamības gadījumā sazinātos ar Jums, kā arī nosūtītu informāciju, kas saistīta ar pasākumu.
Jums ir tiesības iebilst vai uzdot mums jautājumus, sazinoties ar mums pa e-pastu centrs@salacgriva.lv.
Ja uzskatāt, ka Jūsu personas dati tiek apstrādāti, pārkāpjot tiesību aktu prasības, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību vai pretenzijas Datu Valsts Inspekcijā – Blaumaņa ielā 11/13 – 11, Rīgā, LV1011, info@dvi.gov.lv.


Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy