Request edit access
Захист Вітчизни .Ситуаційні задачі
Ситуаційні задачі до теми Перша медична допомога
Представтеся *
Your answer
1. Під час заготівлі сіна молода жінка випадково поранила ліву ногу косою. При огляді: стан потерпілої відносно задовільний. На зовнішній поверхні лівої гомілки рана розміром 3×15см з рівними краями, сильно кровоточить. Визначте вид рани. Перелічіть дії першої медичної допомоги.
Your answer
2. В результаті ДТП у мотоцикліста травмовано ногу та руку. При огляді: на правому передпліччі рана розміром 2×6 см, з нерівними краями, забруднена землею, із незначною кровотечею. На лівій гомілці рана розміром 7×15 см з відшаруванням шкіри у бік колінного суглобу. Охарактеризуйте отримані пошкодження. Назвіть заходи першої медичної допомоги.
Your answer
3. У результаті необережного поводження зі зброєю мисливець поранив себе. При огляді: на тильній поверхні стоп дефекти тканин розміром близько 1×15 см, численні дрібні рани із незначною кровотечею, різкий набряк. Визначте вид ран та назвіть заходи першої допомоги.
Your answer
4. Будівельник випадково наступив на заржавілий гвіздок. Ранку обробив спиртовим розчином йоду, залишився на роботі. Чи правильно він вчинив? Які ускладнення можливі у такому випадку? Як необхідно діяти у такій ситуації?
Your answer
5. У результаті порушення правил техніки безпеки чоловік сокирою пошкодив ногу. При огляді: на передньовнутрішній поверхні гомілки рана розміром 12×1 см. Дном рани є частково пошкоджена кістка. Рана стримано кровоточить. Визначте вид рани. Назвіть заходи першої допомоги.
Your answer
6. Жінку покусав невідомий пес. При огляді: на обох гомілках чисельні, кровоточиві рани, з нерівними краями та садна. Визначте вид ран. Назвіть заходи першої допомоги.
Your answer
7. У результаті автоаварії чоловік отримав рану волосяної частини голови. При огляді: на лівій тім’яній ділянці рана розміром 3×5 см, пульсуюча кровотеча. Перелічіть заходи першої допомоги. Яку пов’язку потрібно накласти потерпілому?
Your answer
8. Під час гри у футбол хлопець поранив руку. При огляді: на задній поверхні правого ліктьового суглобу рана розміром 2,5×1см, повільна кровотеча. Перелічіть заходи першої допомоги. Яку пов’язку потрібно накласти потерпілому?
Your answer
9. Під час спортивних змагань хлопець травмував ногу. Скаржиться на біль в лівому колінному суглобі. При огляді: на передній поверхні колінного суглоба садно розміром 3×7 см, набряк, шкіра синюшного забарвлення. Яку пов’язку необхідно накласти потерпілому? Вкажіть основні заходи першої медичної допомоги.
Your answer
10. Жінка випадково облилася окропом. При огляді: шкіра на обох гомілках та стопах яскраво-червона, в центрі – пухирі з прозорим вмістом. Назвіть заходи першої допомоги. Визначте площу та ступінь опіку.
Your answer
11. У результаті загорання та вибуху каністри з бензином чоловік обпік обличчя та передню поверхню тулуба. Травмований різко збуджений, на шкірі обличчя, грудної клітки та черева є прорвані пухирі, місцями ущіль-нення шкіри темно-коричневого кольору. Визначте площу та ступені опіку. Назвіть заходи першої допомоги.
Your answer
12. Під час пожежі у чоловіка стався опік обличчя з утворенням пухирів із кров’яним вмістом, а також опік спини з утворенням пухирів з прозорим вмістом. Потерпілий кричить від болю. Які ступінь та площа опіків? Вкажіть обсяг першої медичної допомоги.
Your answer
13. Під час лижної прогулянки у чоловіка на щоці з’явилася біла пляма. Дотику пальцями не відчуває. Визначте ступінь відмороження. Яка перша допомога по-винна бути надана потерпілому?
Your answer
14. Чоловік, який тривалий час знаходився на холоді, втратив чутливість пальців стоп. Після зігрівання з’явився набряк обох стоп, на пальцях пухирі із кров’янистим вмістом. Визначте ступінь відмороження.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms