Request edit access
Опитувальник/Questionnaire
Цей опитувальник розроблений з метою підготовки до оглядів торговельної політики країн-членів Світової організації торгівлі.

Огляд торговельної політики членів СОТ – це один із найважливіших видів діяльності цієї міжнародної організації. Його метою є забезпечення прозорості та передбачуваності торговельних режимів членів СОТ, сприяння більш повному дотриманню правил та принципів СОТ всіма членами.

Згідно з встановленою процедурою члени СОТ, у тому числі і Україна, мають можливість направляти письмові запитання стосовно торговельної політики та отримувати відповіді безпосередньо від країни, що проходить процедуру огляду.

На 9 та 11 грудня 2020 року заплановано проведення Огляду торговельної політики Індонезії.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб заповнити опитувальник, сформулювавши можливі запитання до Індонезії, на які було б доцільно отримати відповіді у рамках проведення зазначеного заходу.

Запитання можуть стосуватися будь-яких аспектів торговельної, економічної та інвестиційної політики цієї країни, включаючи особливості нормативно-правового регулювання, умови експорту/імпорту товарів та послуг тощо. Їх буде опрацьовано Мінекономіки, враховано у зведеному форматі та направлено до Секретаріату СОТ в офіційному порядку від України. Інформація про підприємства та установи, вказані в опитувальнику, не буде зазначатися у поданих від України запитаннях.

Отримані відповіді Індонезії надсилатимуться на електронні адреси, зазначені зацікавленими особами в опитувальнику, після завершення Огляду.

З більш детальною інформацією про процедуру огляду торговельної політики в рамках СОТ можна ознайомитися за посиланнями: https://bit.ly/2uuFH4B та https://bit.ly/2Ss7AH6.

******************************************************************************************************
Назва організації (підприємства, установи)/Name of Organization (Company, Establishment) *
Контактна особа/Contact Person *
Телефон/Phone *
Електронна адреса/Email *
Можливі сфери запитань /Possible areas of questions
Запитання можуть бути сформульовані у будь-якому з наступних підрозділів, у разі наявності, - за запропонованими сферами (підрозділи 1-10) або у підрозділі 11 "Інші аспекти торговельної політики".

Для більш якісного та оперативного опрацювання запитань просимо, за можливості, формулювати їх англійською мовою та надавати посилання на нормативно-правові документи Індонезії, якщо такі відомі.

1. Експорт/імпорт до Індонезії/ Exporting/Importing to Indonesia
У цьому підрозділі можуть порушуватися запитання щодо умов експорту/імпорту товарів та послуг до Індонезії: митних процедур та оформлення, тарифної політики, правил походження, наявності обмежень та заборон тощо.
2. Iнвестиційний режим/Investment regime
3. Отримання дозволів чи ліцензій/Obtaining permits or licenses
4. Технічне регулювання (вимоги технічних регламентів та стандартів)/Technical regulation (requirements of technical regulations and standards)
5. Санітарні та фітосанітарні вимоги (інспектування, отримання сертифікатів тощо)/Sanitary and phytosanitary requirements (inspection, obtaining certificates etc.)
6. Торгівля послугами/Trade in services
7. Захист прав інтелектуальної власності /Protecting intellectual property rights
8. Державні закупівлі/Public procurements
9. Правила валютного регулювання/ Foreign exchange rules
10. Податкова політика (види та ставки внутрішніх податків тощо)/Tax policy (types and rates of internal taxes etc.)
11. Інші аспекти торговельної політики Індонезії/Any other aspects of Indonesia's trade policy
Проставляючи відмітку «Я підтверджую», я таким чином надаю свою згоду на те, що Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України буде обробляти, зберігати та використовувати надану інформацію/By "I confirm" I give my consent to the Ministry for Development of Economy, Trade and Agriculture of Ukraine to process, store and use submitted information *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy