Request edit access
Twój pomysł na Biznes...
Witaj ponownie. Jestem tu po to, aby podpowiedzieć Ci, jaki może wyglądać Twój Biznes. Chce to zrobić, jak najlepiej, aby praca była dla Ciebie pasją - a nie karą. Abym mógł tego dokonać proszę Cię o wypełnienie krótkiej ankiety, w której podziel się tym, czym się interesujesz, czego oczekujesz po biznesie i jaki masz największy problem w spełnianiu swoich biznesowych i życiowych marzeń. Odpowiedz proszę na te kilka pytań:
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Co tak naprawdę potrafisz i lubić robić dobrze ?
Co robisz lepiej niż przeciętny "Kowalski". Zastanów się i wypisz listę takich rzeczy
Co Cię interesuje i jest Twoją pasją ? *
Na pewno jest takie coś ... napisz...
Za co byłeś/aś ostatnio chwalony/a ?
Nie ograniczaj się, przypomnij sobie i napisz za co byłeś/aś pochwalony/a
O czym możesz mówić godzinami ?
Napisz co oglądasz, czytasz, o czym rozmawiasz z przyjaciółki i rodziną
Czy masz doświadczenie w pracy w internecie ?
Już prawie koniec, jeszcze tylko zapytam o doświadczenie, oczekiwania i kontakt, abym mógł jak najefektywniej Ci pomóc... Więc jakie masz doświadczenie w pracy w internecie ?
Clear selection
Jakie realne, początkowego dochody Cię interesują ?
Zwróć uwagę na słowo REALNE, im większe masz oczekiwania, tym więcej musisz poświęcić czasu, pracy i pieniędzy ...
Clear selection
Co powstrzymuje Cię przed osiągnięciem finansowych celów ? *
Możesz zaznaczyć kilka opcji, albo dopisać swoją odpowiedź
Required
Z czym masz teraz, dzisiaj, aktualnie największy problem ?
Napisz o swoim największym problemie i ograniczeniu, a zaczniemy od próby rozwiązania właśnie jego ...
Twoje imię *
Napisz jak masz na imię
Kontakt do Ciebie *
Zostaw kontakt (numer telefonu, adres e-mail), a skontaktuje się i zaczniemy działać, jak najszybciej...
Specjalny Kod
Czasami w swoich nagraniach i konferencjach online podaje specjalne kody. Jeśli wypełniasz tą Ankietę po takiej konferencji to wpisz KOD, który zdradzam na szkoleniach poniżej. Jeżeli nie znasz kodu, nic się nie dzieje i tak postaram Ci się pomóc.
Klauzula informacyjna
Administrator danych osobowych - emesz.pl Michał Szafrański - informuje, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celach analizy ankietowanego. W przypadku braku osoba nie będzie mogła być objęta niniejszym procesem.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetworzenie w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody, ograniczenie przetwarzania, przeniesienie danych spowoduje brak możliwości udziału w procesie rekrutacji. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO/Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dane udostępniane przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowaniu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z Umową o dofinansowaniu w/w projektu. Kontakt z osobą właściwą w sprawach danych osobowych jest możliwy pod adresem biuro@emesz.pl (informacja, usunięcie danych, zmiana danych, wniesienie sprzeciwu itp)

Oświadczam, iż zapoznałem (-am) się z treścią powyższej klauzuli informacyjnej
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy