Request edit access
Анкета учасника/ці майстерні лідерства та проектного менеджменту "Підйом" 2019 року
Привіт!
🎯 Якщо тобі від 14 до 20 років і ти проживаєш в населених пунктах Хмельницької, Вінницької, Чернігівської, Тернопільської, Черкаської, Харківської чи Полтавської областей та мрієш реалізувати проект для розвитку своєї громади, ця можливість саме для тебе!

✔️ На вас чекає трьохденна програма навчання з проектного менеджменту від Української академії лідерства з 22 по 24 березня 2019 року, а також реалізація ваших проектів протягом квітня-червня 2019 року.

🤩 Агропромхолдинг «Астарта» надасть міні-гранти учасникам на реалізацію кращих проектів у місцях присутності компанії.

Організатори проекту: Благодійний фонд «Повір у себе» та ГО «Українська академія лідерства» за підтримки компанії «Астарта».

Прізвище та ім'я *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Скільки Вам повних років? *
Your answer
Область *
Вкажіть назву населеного пункту в якому Ви проживаєте *
Your answer
Вкажіть назву навчального закладу в якому Ви навчаєтесь (школа, коледж, університет) *
Your answer
Чи був у Вас досвід громадської діяльності? Якщо так, то який? *
Your answer
Якби у Вас була можливість щось змінити в своїй громаді, що б Ви зробили? *
Your answer
Даю згоду на збір та обробку персональних даних. (Ви засвідчуєте, що Ваші персональні дані добровільно надаються організації (організатору заходу) з подальшим занесенням до бази персональних даних організації (організатору заходу), а також підтверджуєте, що організація (організатор заходу) отримала / отримав ці дані правомірним чином та володіє ними на законних підставах. Ви погоджуєтесь на обробку організацією (організатором заходу) Ваших персональних даних з метою забезпечення Вашої добровільної участі у заході та забезпечення реалізації інших сфер відносин, що вимагатимуть обробки Ваших персональних даних з метою дотримання вимог законодавства, умов договорів та / або інших правочинів чи реалізації прав, обов’язків та інтересів як Ваших, так і організації (організатора заходу). Одночасно Ви надаєте згоду на збирання, накопичення, зберігання та обробку Ваших персональних даних для виконання зазначеної мети третім особам без наступного повідомлення Вас про передачу цих даних. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service