Request edit access
                                  ПРАВИЛА і МЕМОРАНДУМ
ВСТУП    
   Громадянин має захищатись від злочинної влади повсюди і не передовіряти захист своїх прав іншим. Одним із найважливіших юридичних інститутів є право громадянина на необхідну оборону (своєчасну, співрозмірну). Без права захистити себе чи свою оселю, майно – у людини не може бути спокою, впевненості в безпеці свого життя і здоров’я,недоторканності власного житла. Це значить – громадянин може і повинен себе захищати. Особливо тоді, коли державні правові служби не виконують своїх зобов’язань та порушують закони України.
   Тому ми, громадяни України, учасники ГО «ГРУПА ВзаємоДОПОМОГА», об’єднались в загін самооборони по місцю проживання для захисту своїх прав, та діємо в відповідності до Конституції України. Ми захищаємо своє майно від протизаконних дій з боку працівників банків, колекторів, незаконних силових угрупувань, незаконних дій державних службовців, судів. Наші дії підпорядковані відповідно до таких статей Конституції України: Ст. 41 Конституції України – ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності; Ст. 55 Конституції України – кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань; Ст. 19 Цивільного кодексу України – особа має право на самозахист свого цивільного права та права іншої особи від порушень і протиправних посягань. Способи самозахисту можуть обиратися самою особою чи встановлюватися договором або актами цивільного законодавства. Самозахист з точки зору загально-правового принципу діяльності людини означає - «дозволено все, що не заборонено законом», значить самозахистом можна назвати будь-яку дію особи, спрямовану на захист прав і свобод людини від правопорушень, як то:  укладення договору про надання охоронних послуг, звернення до засобів масової інформації з метою висвітлення факту порушення її права, участь в правозахисних громадських організаціях тощо.

ПРАВИЛА
   ГО «ГРУПА ВзаємоДОПОМОГА» діє (учасники ГО підтримують один одного в СУДІ, відстоюють та ЗАХИЩАЮТЬ свої права та майно, приймають участь в АКЦІЯХ та інше), ВИКЛЮЧНО, в межах міста КИЄВА і КИЇВСЬКІЙ обл. (до 30 км.)!

   Учасники ГО «ГРУПА ВзаємоДОПОМОГА» приймають участь в підтримці в суді і акціях колективного самозахисту майна учасника ГО, тільки, по ОДНОМУ кредитному договору. Крім того, кредит НЕ повинен бути комерційним! Тільки – єдине житло, одне авто, на лікування (в заставі рухоме чи нерухоме майно) і т.п.
   В разі, якщо Учасник ГО «ВзаємоДОПОМОГА», не в змозі особисто бути присутнім на заході, його повинна замінити інша особа (родич, товариш чи інші), про що заздалегідь слід проінформувати Координатора ДЕСЯТКИ. Вказавши – ПІБ  і контактний номер телефону людини, що його заміщує.
   Якщо Учасник ГО відсутній 2 (два) рази з 10 (десяти) заходів  без поважної причини  – проводиться виключення такого учасника  з ГО «ГРУПА ВзаємоДОПОМОГА».
   Кожну акцію колективного самозахисту, в якій приймають участь Активісти / Члени ГО «ВзаємоДОПОМОГА», може супроводжувати правовик (адвокат), послуги якого сплачує особа, чиї  інтереси захищаються.
   ГО  «ГРУПА ВзаємоДОПОМОГА» має право користуватись послугами охоронних служб, інших громадських об’єднань та окремих громадян України, завданням яких є - допомогти і захистити права учасника (активіста) ГО від неправомірних дій інших осіб. Такі допоміжні послуги сплачує особа, чиї  інтереси захищаються.
   
   Головним керівним органом ГО «ГРУПА ВзаємоДОПОМОГА» є ЗАГАЛЬНІ   ЗБОРИ. Всі важливі питання приймаються на ЗАГАЛЬНИХ   ЗБОРАХ  ГО.  Рішення вважається прийнятим, як що за нього проголосувала проста більшість учасників зборів на яких присутні 2/3 учасників.
   Постійно діючим керівним органом ГО є Правління ГО, яке очолює Голова ГО. Правління ГО складається з Голови ГО, двох заступників Голови ГО та членів Правління ГО (Координатори Десятків - Десятників).
   Всі рішення Правління ГО по загальним (робочим) питанням висвітлюються на сторінці групи «ВзаємоДОПОМОГА» у facebook . А також можуть доводитись Координаторами ДЕСЯТКІВ до учасників групи (Десятки) по телефону / e-mail.

Щоб стати учасником ГО «ГРУПА ВзаємоДОПОМОГА»  претендент на вступ повинен виконати наступні дії
(узагальнено згідно Статтей 9,10 і 11 Статуту ГО «ГРУПА ВзаємоДОПОМОГА») :
1) Ознайомитись з Основними ПРАВИЛАМИ роботи і функціювання ГО «ГРУПА ВзаємоДОПОМОГА»;
2) Заповнити АНКЕТУ претендента для вступу в ГО «ГРУПА ВзаємоДОПОМОГА»;
3) Після запрошення, особисто, відвідати чергові /позачергові збори Правління ГО або зустрітись з Головою ГО (учасником правління ГО) і пройти співбесіду;
4) На зборах / зустрічі надати (показати) документи, що підтверджують:
- особу (пред’явити Паспорт);
- кредитне зобов’язання (пред’явити ОРИГІНАЛ Кредитного договору / Договору поруки);
5) Передати на зборах / зустрічі копію (першої  і останньої сторінки) Кредитного зобов’язання (Договір кредиту/Договір поруки + Договір кредиту);
6) Особисто підписати ПРАВИЛА  ГО «ГРУПА ВзаємоДОПОМОГА»і  додержуватися в повному обсязі.
   Для нового учасника ГО «ГРУПА ВзаємоДОПОМОГА» встановлюється ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ТЕРМІН, який повинен бути не менше ОДНОГО місяця і не більше ТРЬОХ місяців, а також встановлюється розмір вступного внеску.  Випробувальний термін та умови, визначаються при проходженні співбесіди з Головою / учасником Правління ГО. Розмір вступних, цільових та членських внесків встановлюється Правлінням ГО в порядку визначеному Положенням про вступні і членські внески.
МЕМОРАНДУМ
   Учасники ГО «ГРУПА ВзаємоДОПОМОГА» зобов’язуються ОДИН перед ОДНИМ:
- У складі ДЕСЯТКИ - обов'язково ПІДТРИМУВАТИ, своєю присутністю в СУДІ учасників ГО;
- У складі ГО (всі учасники ГО) - обов'язково ПІДТРИМУВАТИ своєю присутністю, приймати активну участь і допомагати ЗАХИЩАТИ за місцем знаходження власності (заставного майна) учасника ГО, під час проведення АКЦІЇ КОЛЕКТИВНОГО САМОЗАХИСТУ від неправомірних дій з боку організацій чи осіб;
- У складі ГО (всі учасники ГО) - обов'язково бути ПРИСУТНІМ, під час проведення АКЦІЙ (мітинг, пікет, колективне зверення та ін.), що ініційовані Правлінням ГО;
-  У складі ГО (всі учасники ГО) - обов'язково бути ПРИСУТНІМ (приймати участь) в ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ чергових / позачергових (ІПЗЗ) ГО.

   Закликаємо всіх , хто вважає свої права чи права інших громадян порушеними і готовий боротися за їх відновлення - приєднуватись до ГО «ГРУПА ВзаємоДОПОМОГА» для ефективного захисту своїх прав і свого майна!

                 ГО «ГРУПА ВзаємоДОПОМОГА» - Підтримаймо ОДИН ОДНОГО!                                

   Натискаючи кнопку "Надіслати" в кінці АНКЕТИ Ви погоджуєтесь, що маєте намір вступити до ГО «ГРУПА ВзаємоДОПОМОГА», згодні з текстом МЕМОРАНДУМУ і ПРАВИЛАМИ ГО «ГРУПА ВзаємоДОПОМОГА» та даєте свою згоду на збір, обробку та зберігання Ваших персональних даних.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
АНКЕТА для заповнення, ВИКЛЮЧНО, для громадян, що проживають в м. Київ і Київській обл. (до 30 км) *
ПІДТВЕРДИТИ
Required
АНКЕТА
Для заповнення позичальником, що проживає в м. Київ і Київська обл. (до 30 км)
ПІБ *
Прізвище та Ім'я
ТЕЛЕФОН *
Контактний номер | (приклад: 067-777-55-33)
Електронна пошта *
e-mail
АДРЕСА розташування заставного майна *
Район / Вулиця (м.Київ) / Населений пункт, Вулиця (Київська обл.) | (приклад: Оболонський / вул. Бандери;)
Назва БАНКУ *
(українською мовою)
ДАТА отримання Кредиту *
(місяць і рік)
Стадія стосунків з БАНКОМ *
місяць і рік НЕ ПЛАЧУ / СПЛАЧУЮ | (приклад:07.2014 НЕ ПЛАЧУ)
Інстанція в СУДІ *
з якого місяця і року, ІНСТАНЦІЯ (ДОСУДОВА ВИМОГА, інше) | (приклад: 05.2015 АПЕЛЯЦІЯ)
Інші ВАРІАНТИ
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy