Request edit access
Реєстрація на екскурсію-сторілівінг
У рамках освітньої програми "Гімназія" фестивалю STARTUP ГОГОЛЬFEST відбудеться 6 екскурсій-сторілівінг містом. У яких Маріуполь і його двори будуть не об’єктом досліджень сторітеллерів, а сценою для історій. Глядачі отримають новий культурний досвід про інші міста, про далекі мандри та мистецькі твори. Це не лекції у закритому приміщенні, а взаємодія з містом, такі собі імерсивні вистави, у яких глядач рухається, пізнає простір та проживає різні досвіди.

📖 “Перші книжкові досвіди” Богдана Неборак
Тексти про перші досвіди, які стають поворотними моментами для змін у житті, після них “не буде так, як було”. Новий досвід також є стартапом – ти маєш інкорпорувати його у своє життя. З цим розбирається література, адже кожен дійсно хороший роман розповідає про зміни у героєві. А ці зміни читач може приміряти на себе. Про тексти та контексти розповість авторка подкасту “Взяла і прочитала” Богдана Неборак.
+ Стартує від Арки Міського саду (вул. Семенишина)

🔦 “Вилазка в літературу Дніпра”  Ірина Пасько
Екскурсія-сторілівінг про Дніпро в літературі та літературу в Дніпрі.
Що цікавило молодого Валер’яна Підмогильного, які кулінарні вибрики українців описував В. Домонтович, хто і як зображував великого анархіста Нестора Махна? Міські міфи та анекдоти, таємниці та пристрасті, а ще пізнавальна прогулянка від дніпровської літературознавиці Ірини Пасько.
+ Стартує від погруддя Володимира Короленка на проспекті Миру (проспект Миру, 43)

🦉“5 кроків до Сковороди: від Харкова до Маріуполя” Олена Рибка
Григорій Сковорода не бував у Маріуполі, однак літературознавиця та провідна редакторка видавництва “Віват” Олена Рибка запросить у мандрівку його життям. Ви дізнаєтесь, від чого втікав Сковорода і що його спокушало, яку музику він слухав і з чого народжувалась симфонія його життя. Разом із філософом долатимемо перешкоди і мандруватимемо за щастям.  
+ Стартує від входу в ЦСМ "Готель "Континенталь"

💪  “Арка Карпат: похід у гори на 100 днів” Богдан Ославський
Письменник і мандрівник Богдан Ославський у червні 2021 вирушає в експедицію, яку ще не підкорив жоден українець. Разом із другом вони планують пройти усі Карпати через чотири країни (Румунію, Україну, Польщу і Словаччину). Як готуватися до 100-денного походу? Спорядження, дивайси, вибір маршруту чи гроші – з чого потрібно починати?  Яку ложку краще взяти та як не боятися румунського ведмедя?
+ Стартує на розі проспекту Металургів та вулиці Соборної  (на розі Discont та Аптеки)

🏡 “Як полюбити давні сільські хати” Світлана Ославська (РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО)
Репортажистка та від співавторка Old khata project Світлана Ославська влаштує прогулянку приватним сектором Маріуполя, розповість про хати та подвір'я різних регіонів України.


✍️ “Про світ проєкту “Дегустація книжок” Анастасія Євдокимова
Із травня 2020 у онлайн форматі триває цифровий проєкт “Дегустації книжок”, коли актори, режисери, художники-аніматори та куратори створюють дегустаційні сети різних літературних творів. Як це – “дегустувати книжки”? Чим стають література і театр у новій цифровій реальності?  Про все, що відбувається за лаштунками проєкту, про механізми взаємодії та культуру в 2021 розповість кураторка освітньої програми “Гімназія” Анастасія Євдокимова.
+ У Вежі.

Тривалість кожної екскурсії-сторілівінг – 1-1,5 години
Орієнтовна точка початку екскурсії – центр міста поблизу Вежі
Кількість глядачів – обмежена

ДЕТАЛІ У ПОДІЇ "ГІМНАЗІЇ" У ФЕЙСБУЦІ!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Мене звати... *
E-mail на який я отримаю лист-підтвердження реєстрації, місце старту екскурсії-сторілівінгу, додаткові матеріали від сторітеллерів опісля *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy