Request edit access
Медіа-кав’ярня з питань гендерної чутливості рівненських медіа
11.12.2017
Реєстрація для участі
Your answer
Ім'я та прізвище
Your answer
Назва ЗМІ чи громадської ініціативи, яку ви представляєте
Your answer
Контактний телефон
Your answer
е-mail
Your answer
Наскільки гендерно чутливі рівненські медіа? Хто найчастіше фігурує в публікаціях місцевих видань – жінки чи чоловіки – і при висвітленні яких тем? Що впливає на вибір осіб, які коментують подію чи дають експертну оцінку фактам і явищам? Як розпізнавати і не використовувати стереотипні образи і для чого нам фемінітиви?
Про це та інше йтиметься під час першої в Рівному гендерної медіа-кав’ярні, яка відбудеться 11 грудня 2017 року о 15 год. у приміщенні кав'ярні (ще визначаємося якої саме).
На зустрічі буде презентовано також:
• результати гендерного моніторингу рівненських медіа,
• індекс гендерної чутливості українських медіа, сформований уперше в Україні (за результатами аналізу публікацій у 220 друкованих та інтернет-виданнях 22 областей)
• посібник «Гендерна абетка для медіа».
Захід відбудеться за участю:
• Богдани Стельмах – координаторки Волинського прес-клубу, керівниці проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики» (Луцьк);
• Оксани Ярош – гендерної експертки проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики», голови ГО «Гендерний центр» (Луцьк)
• ще 1-2 експерт(к)и
До участі в медіа-кав’ярні запрошуються журналістки/журналісти рівненських медіа, громадські активістки/активісти, блогери, яким цікава дана тематика.
Під час зустрічі для учасників/учасниць - смачна кава/чай і тістечка.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms