Request edit access
Zgłoszenie na misje w Afryce 2018
KOGO POSZUKUJEMY?

Wiele osób nieśmiało rozważa oddanie kilku miesięcy swojego życia „wyższym celom”, a tutaj nadarza się wyjątkowa okazja, aby zaangażowanie w ramach afrykańskiego wolontariatu wypełnić tym co najpiękniejsze – ewangelizacją i budowaniem na innym kontynencie wspólnoty ewangelizacyjnej.

We Wspólnocie poszukujemy Galilejczyków, którzy są gotowi wyjechać na okres przynajmniej 1 roku do naszej placówki misyjnej (krótsze trochę okresy - do rozważenia).

Od kandydatów na misjonarzy oczekujemy:
(i) są w wieku min. 23 lat
(ii) są członkami przynajmniej formacji Droga Nadziei we Wspólnocie GALILEA
(iii) znają choć trochę język angielski na poziomie umożliwiającym podstawową komunikację (A2/B1); natomiast jeśli nie znasz j. angielskiego to możesz rozpocząć naukę języka suahili (dostarczymy Ci materiały) - po roku nauki będziesz zdolny do porozumiewania się w Afryce (wówczas język angielski nie będzie niezbędny).

Nie oczekujemy od Ciebie wielu umiejętności (otrzymasz odpowiednie wsparcie i szkolenie), a głównie pragnienie i zapał, serce otwarte. Wszystko inne Cię nauczymy!

JESTEŚ WSTĘPNIE ZAINTERESOWANY?

Jeśli czytając powyższą informację Twoje serce zabiło mocniej to nie zwlekaj i odezwij się do nas! Pomożemy Ci rozeznać czy to jest dla Ciebie właściwe.

Nie oczekujemy od nikogo na początku deklaracji „zdecydowanie jadę”, czasem wystarczy na początku „chcę dowiedzieć się więcej – rozważam taki wyjazd”.

Po prostu wypełnij poniższy formularz – otrzymasz wówczas bardziej szczegółowe informacje, a następnie wspólnie razem spróbujemy znaleźć odpowiedź czy ten wyjazd jest tym, co dla Ciebie przygotował Bóg.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Zasady misyjne w Galilei
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy