Request edit access
Kurs praktyczne projektowanie ceramiki
Nazywam się Justyna Karamuz, jestem ceramiczką i projektantką. W 2015 roku założyłam markę ceramiczną Karamuz. W jej ramach stworzyłam Slowpresso – zestaw do parzenia kawy. W 2019-tym roku moja marka została wyróżniona w plebiscycie MUST HAVE.

W lipcu tego roku zapraszam Cię na kurs projektowania ceramiki. Jeszcze nie zdecydowałam, jaki będzie jego dokładny program, bo chcę najpierw zapytać, czego Ci potrzeba.

W programie kursu na pewno znajdą się: praca nad pomysłami i szacowanie ich potencjału, tworzenie prototypów, skrócone przejście procesu powstawania produktu z ceramiki. Ale może chcesz się ode mnie uczyć marketingu? Albo mojego podejścia do robienia biznesu? Odpowiedz na poniższe pytania a odezwę się do Ciebie z zaproszeniem do zapisu, gdy ustalę już konkretny program.

Informacje praktyczne:
– kurs odbędzie się w lipcu, w 2-gim lub 4-tym tygodniu
– cena kursu to 1400 zł
– zależnie od programu zaproszę na niego od 6 do 8 osób

W razie pytań pisz do mnie: justyna@karamuz.pl
Wybierz tematy, które NAJBARDZIEJ Cię interesują
Jak się nazywasz *
Powiedz mi coś o sobie – np. jaką ceramikę robisz / chcesz robić, gdzie się uczyłaś / uczyłeś, na jakim etapie jesteś teraz? *
Z czym masz w tej chwili największy problem?
A może chcesz mi coś napisać albo o coś zapytać?
Jakie terminy kursu Ci pasują
Twój numer telefonu *
Twój email *
Prywatność
Zostawiasz mi swój email i informacje o sobie, dziękuję za zaufanie. Twoje dane będą u mnie bezpieczne. Od teraz ja, Justyna Karamuz, jestem Twoim ADO, czyli administratorem danych osobowych. W każdej chwili możesz się ze mną skontaktować, żeby te dane usunąć lub zaktualizować. Oto mój mail: justyna@karamuz.pl. A tu masz mój adres i dane mojej firmy: Justyna Karamuz Design, ul. Krasińskiego 37/7, 01-784 Warszawa, NIP: 1132192623 (ale raczej pisz maila, nie tradycyjny list, będzie szybciej).
Koniecznie kliknij przycisk PRZEŚLIJ poniżej :)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy