Request edit access
Rapla Tantsustuudio trennidega liitumise avaldus hooajaks 2017/2018
Trennides osalemiseks täita kõik allolevad lahtrid ja vajutada "saada". Soovi korral on võimalik avaldust täita ka paberkandjal, mille saab treenerilt.

Lisaküsimuste korral võtke meiega ühendust:
tel: +372 5348 5950
raplatantsustuudio@gmail.com

Valitud grupi nimetus: *
Trennis osaleja ees- ja perekonnanimi *
Your answer
Trennis osaleja isikukood *
Your answer
Trennis osaleja kontaktandmed (telefon ja e-mail) *
Your answer
Kui trennis osaleja on noorem kui 18 aastane, siis märkida ära tema eest vastutaja nimi, kodune aadress ja telefoninumber
Your answer
Maksja nimi *
Your answer
Maksja isikukood *
Your answer
Maksja mobiiltelefon *
Your answer
Maksja e-mail (märkida kindlasti aadress, millelt loetakse kirju regulaarselt) *
Your answer
Täiskasvanute rühmatrennides osalejatele täitmiseks:
Lisainformatsioon/küsimused (soovi korral)
Your answer
MAKSETINGIMUSED – kõigile kohustuslikud ja üheselt täitmiseks!
MAKSETINGIMUSED - kõigile kohustuslikud ja üheselt täitmiseks
1. Rapla Tantsustuudio treeningute eest tasumine toimub kalendrikuu alusel.
2. Treeningutel osalemise eest väljastatakse arve märgitud e-maili aadressile 7-päevase maksetähtajaga. Tasumine toimub jooksva kuu eest. Tasuda saab sularahas treeneri kätte või pangaülekandega Rapla Tantsustuudio MTÜ arvelduskontole EE851010220234443229
3. Maksetähtajaks on iga kuu 10. kuupäev (septembri kuutasu tasume siis nt 10.septembril). Tasumine toimub jooksva kuu eest. Kui antud kuupäevaks tasuda ei ole võimalik, siis palume sellest viivitamatult ETTE teavitada ja kokku leppida muu maksetähtaeg.
4. Osalustasu ei sõltu treeningute arvust, vaid on iga kuu täpselt ühesugune. See tähendab, et mõnel kuul toimub treeninguid rohkem ja mõnel kuul vähem, kuid osalustasu ei muutu kuude lõikes vaid on ühesugune terve õppeaasta vältel.
5. Kui kuutasu ei ole tasutud õigeks tähtajaks ja hilisemast tasumisest pole ETTE teavitatud, siis hilisemaid pretensioone vastu ei võeta ning tasaarveldusi ka erandkorras ei tehta ning kuutasu tuleb tasuda täismahus (nt kui kuutasu pole 10ndaks makstud ning meile pole hilisemast tasumisest teavitatud, siis isegi kui lähed nt 11ndal reisile ja oled seal 2 nädalat, siis tuleb tasuda kuutasu täies mahus!)
6. Kuutasusid ei tagastata ega tasaarveldata, v.a pikemate puudumiste (reisimine, haigus vms) korral. Viimastel juhtudel palume puudumisest ETTE TEATADA e-posti aadressile: raplatantsustuudio@gmail.com Pikemad puudumised algavad alates sellest, kui puudutakse järjest kolm nädalat ja rohkem ühes kalendrikuus. Pikemaid puudumisi arvestame AINULT siis, kui nendest on ETTE TEAVITATUD! Pikemast puudumisest etteteatamise korral on trennitasu järgmisel kuul -50%
7. Üksikuid puudumisi EI TASAARVELDATA!
8.Esimest trenni saab külastada TASUTA. Kui otsustad edaspidi mitte osaleda, siis trenni eest tasuma ei pea. Kui otsustad trennis edasi käia, siis arvestatakse proovitund kuumaksu sisse.
9. Kui tund/tunnid jäävad ära tantsustuudiost tulenevatel põhjustel, siis lepitakse kokku järeltrenni aeg või tehakse tasaarveldus (üldjuhul esimene variant)
10. Kõik treeninguid puudutav informatsioon edastatakse ankeedis märgitud maksja e-maili aadressile.
11. Treeningutest loobumisel on etteteatmise tähtaeg kaks nädalat. Teavitused saata raplatantsustuudio@gmail.com
Olen tutvunud ning nõustun maksetingimustega *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms