Request edit access
Uzņēmēja pieteikums dalībai iniciatīvā “Ierēdnis ēno uzņēmēju”
Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK), Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK) un Junior Achievement Latvia šā gada 16.septembrī pirmo reizi īstenos iniciatīvu “Ierēdnis ēno uzņēmēju”.
Iniciatīvas mērķis ir tiesību aktu izstrādātājam, kā arī īstenotājam novērtēt radītā regulējuma darbību tieši pie lietotāja, iegūstot nepastarpinātu atgriezenisko saikni, lai varētu veikt praksē balstītu izvērtējumu un sadarbībā ar uzņēmēju definēt nepieciešamos uzlabojumus. Iniciatīvas ietvaros ar ierēdni saprotams jebkurš valsts pārvaldes darbinieks (ne tikai amatpersona).
Savukārt uzņēmējam iniciatīvas ietvaros tiks nodrošināta iespēja pieteikt savu ideju vai sasniegumu, gan problēmu, nepastarpināti piedalīties tās izvērtēšanā un sākt risināšanu ar atbildīgo valsts pārvaldes darbinieku.
Tāpat “ēnošanas” laikā uzņēmējam būs iespēja gūt ierēdņa konsultāciju, padomu kādas aktuālas problēmas risināšanai, kā arī dot ieteikumus valsts pārvaldes darba procesu un normatīvu uzlabošanai, un līdz ar to piedalīties tiesību aktu izstrādē.

Anketu par dalību iniciatīvā lūdzam aizpildīt līdz š.g. 16.augustam. Anketas aizpildīšana Jums aizņems 5 līdz 10 minūtes. Iegūtie dati netiks publiskoti, dati tiks izmantoti tikai iniciatīvas mērķu sasniegšanai.

1. Uzņēmuma nosaukums *
Your answer
2. Uzņēmuma vadītājs *
Vārds, uzvārds
Your answer
3. Kontaktinformācija *
Kontaktpersonas vārds, tālrunis, e-pasts
Your answer
4. Norādiet valsts iestādi un tās struktūrvienību, kuras pārstāvi vēlaties aicināt uz uzņēmumu iniciatīvas ietvaros *
Your answer
5. Lūdzu, aprakstiet problēmu, kuru, jūsuprāt, nepieciešams risināt uzņēmējdarbības vides uzlabošanai *
Your answer
6. Lūdzu, aprakstiet savā uzņēmumā īstenotu labo praksi, ko Jūs ieteiktu ieviest valsts pārvaldes procesu uzlabošanai
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service