Request edit access
MENTORIŲ IR REZIDENTŲ SPEED DATING#4!!!
Kviečiame kultūros ir kūrybinių industrijų (KKI) inkubavimo programos dalyvius, mentorius bei besidominčius programa 𝗴𝗲𝗴𝘂𝘇̌𝗲̇𝘀 𝟯𝟬 𝗱𝗶𝗲𝗻𝗮̨, 𝟭𝟳 𝘃𝗮𝗹. susitikti KUFA galerijos erdvėje. Iškart po susitikimo 𝟭𝟴.𝟬𝟬 𝘃𝗮𝗹., KUFA stogo terasoje renginį pratęs grupės „𝗞𝗩𝗔𝗗𝗥𝗢𝗕𝗜𝗞𝗔“ koncertas.
Susitikimo metu mentoriai dalinsis savo patirtimi, kalbės apie sėkmingai įveiktus iššūkius ir padarytas klaidas, kurias išgirsti naudinga ne tik inkubavimo programos dalyviams. Diskusijos metu tikimasi, kad rezidentai sustiprins savo motyvaciją įgyvendinti savo verslo idėjas ir sumažins baimę klysti, remdamiesi mentorių įžvalgomis.
Su inkubavimo programos mentoriais galite susipažinti čia: https://www.kufainkubatorius.lt/mentoriai/

„𝗞𝗩𝗔𝗗𝗥𝗢𝗕𝗜𝗞𝗔“ – ta keturių dainuojančių aktorių ir jų sukurtų personažų grupė: Kristupas Biržietis (Uodeginis) ir Donatas Mickūnas (Kirtis) yra „Taško Teatro“ aktoriai, Gytis Šimelionis (Barzda) – „Klaipėdos jaunimo teatro aktorius“ bei jaunasis aktorius Aurimas Bareikis (Smiginis). Šių keturių personažų kuriamas muzikos stilius - funky-melancholic-rock-electronic, įdomu tai, kad grupės nariai kurdami muziką tyrinėja ir kalbos fenomeną. Šių keturių dainuojančių aktorių kuriama muzika ir dainos leidžia patirti iš ko atsirado garsai, turintys reikšmę.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vardas Pavardė
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy