Request edit access
REJESTRACJA udziału w szkoleniu „Jak efektywnie prowadzić zajęcia dla dzieci i młodzieży metodą eksperymentu?"
Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu oraz Centrum Nauki Kopernik w Warszawie zapraszają nauczycieli na bezpłatne szkolenie z zakresu nauczania przez eksperymentowanie pn. "Jak efektywnie prowadzić zajęcia dla dzieci i młodzieży metodą eksperymentu?

TERMIN
PONIEDZIAŁEK, 08 MAJA 2023r. godz. 16:30 - 19:30 (online na platformie ZOOM)

PROGRAM
1. EKSPERYMENTOWANIE I PROWADZENIE SZKOLNYCH KLUBÓW MŁODEGO ODKRYWCY OKIEM CHEMIKA
2. METODY EKSPERYMENTU W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ. CZY MOŻNA PROWADZIĆ KLUB MŁODEGO ODKRYWCY W KLASACH MŁODSZYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ?
3. NAUCZANIE I EKSPERYMENTOWANIE W SZKOLE PONADPODSTAWOWEJ - TECHNIKUM.
Podczas szkolenia prelegenci podzielą się też swoimi dobrymi praktykami z zakresu prowadzenia zajęć metodą eksperymentu.

PROWADZĄCY
Szkolenie będą prowadzić certyfikowani trenerzy Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, a jednocześnie czynni zawodowo nauczyciele prowadzący na co dzień zajęcia bazujące na eksperymentowaniu na różnych etapach edukacyjnych: Anna Władkowska, Izabela Kaczmarek oraz Dariusz Bojek.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie przesłane na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu "Działania Klubów Młodego odkrywcy sposobem na rozwijanie wiedzy i umiejętności uczniów i nauczycieli".
Środki finansowe przeznaczone na realizację projektu zostały przekazane przez CNK w ramach dotacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności (PAFW).

Zapraszamy serdecznie!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy