Request edit access
STEM-школа — 2020 (літня сесія)
Літня дистанційна сесія «STEM-школи – 2020» включає: навчання з 18 по 20 серпня, залікове тестування з 25 по 27 серпня 2020 року. У програмі представлені матеріали за принципом «вчитель для вчителя» за напрямами:
• науково-теоретичні, методичні аспекти розвитку напрямів STEM-освіти;
• цифровізація освітнього процесу;
• STEMathematics: умови, ефективні технології, можливості;
• партнерство для STEM-освіти: успішна взаємодія стейкхо́лдерів.
Навчайтеся безкоштовно, у зручний час. Шукайте ідеї та однодумців. Зростайте самі та діліться новинами з колегами.
За результатами навчання і залікового тестування слухачі отримують електронні сертифікати (безкоштовно) - 10 год. підвищення кваліфікації.
Організатори «STEM-школи – 2020»: відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», видавництво «Видавничий дім «Освіта».
Навчання відбуватиметься на платформі Українського проєкту "Якість освіти" за посиланням: http://yakistosviti.com.ua/

Зверніть увагу! Реєстрація з електронних скриньок ukr.net та i.ua блокується самими власниками цих інтернет-порталів, листи з унікальними номерами на електронні скриньки ukr.net та i.ua не надходять. Для безпомилкової реєстрації рекомендуємо скористатися електронними скриньками gmail.com —безкоштовною послугою електронної пошти від Google.
Email address *
1. Ваше прізвище, ім’я, по батькові *
Уважно (по літерах) перевірте коректність вказаних анкетних даних. Саме у такому вигляді вони будуть вказані в електронних сертифікатах. Організатори не несуть відповідальності за некоректні дані, вказані учасниками.
2. Контактний мобільний телефон *
Якщо є можливість, вкажіть різних операторів
3. Область, регіон України *
4. Населений пункт (місто, село, селище) *
5. Повна юридична назва навчального закладу *
Повна юридична назва навчального закладу вказується без скорочень. Наприклад, "Баришівський навчально-виховний комплекс "Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Баришівської районної ради Київської області" (повні юридичні назви можна уточнити у базі ІСУО)
6. Посада, звання *
Якщо Ви обіймаєте не одну, а декілька посад, вкажіть всі посади. Наприклад: заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель фізики, природознавства
7. Чи брали участь у попередніх сесіях STEM-школи? *
8. Досвід запровадження STEM
Напишіть 3-5 речень про досвід запровадження STEM-освіти у вашій власній педагогічній діяльності.
9. Ваші пропозиції та побажання щодо організації роботи літньої сесії "Web-STEM-школи — 2020"
10. Чи пройшли ви для участі у роботі літньої сесії попередню реєстрацію на сайті проєкту "Якість освіти" за посиланням: http://yakistosviti.com.ua/uk/Reestratsiia *
Для того, щоб ви могли користуватися всіма матеріалами зимової сесії "Web-STEM-школи — 2020", потрібно спочатку пройти реєстрацію учасника Українського науково-методичного проєкту "Якість освіти". Якщо ви брали участь у роботі проєкту раніше, але не можете зайти у свій аккаунт, потрібно відновити пароль на сторінці реєстрації. Якщо у вас немає аккаунта, пройдіть реєстрацію, дотримуючись простих рекомендацій, викладених у відео з тогорічної Web-STEM-школи. Дивитись інформацію щодо правил реєстрації з 2 хв. 45 с. за посиланням: https://cutt.ly/Grcw01p
11. Я даю повну згоду на обробку моїх персональних даних *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy