Request edit access
Волонтер бере сокиру
Дякуємо за те, що відгукнулися. Ваша допомога безцінна!
Нижче - невеличка анкета. Ми намагались зробити її простою і всюди написати додаткові роз'яснення до питань, але якщо вони виникли - пишіть в Телеграм Андрію Скатерному https://t.me/Andrey_Skaternoy
Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
E-mail *
Your answer
Мобільний номер *
В форматі +123(45)1234567
Your answer
Місто *
У списку є тільки ті міста, де у ДемСокири є кандидати по мажорітарних округах.
Виборчий округ / кандидат, якому ви плануєте допомогати *
26 - Андрій Сарвіра, Дніпро; 76 - Олександр Лебідь, Запоріжжя; 129 - Світлана Таранова, Миколаїв; 135 - Анатолій Мазур, Одеса; 169 - Микита Соловйов, Харків; 194 - Ярослав Лавров, Черкаси; 211 - Олег Сабадаш, Київ; 212 - Серж Марко, Київ; 214 - Максим Діжечко, Київ; 218 - Антон Колумбет, Київ. Карта округів: https://isn.page.link/PSLS
Required
Вкажіть свою адресу (необов'язково)
(можете не вказувати номер дома, якщо ви мешкаєте у передмісті, вкажіть назву вашого н.п). Це може допомогти нам обрати для вас більш зручне місце на окрузі.
Your answer
Чим готова(ий) допомогти *
Required
Як ви оцінюєте свій рівень та досвід агітаційної роботи *
Як ви оцінюєте свій рівень знань програми партії *
Оберіть дні тижня та час, коли ви зможете допомогати партії
Перша частина дня
Середина дня
Друга частина дня
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
Готовий працювати в день/ніч виборів *
Я доєднався до групи "Волонтери" в Telegram (вона буде використовуватися для координації) *
Адреса групи: https://t.me/joinchat/C9dlzFS2VNH54CrweJ8qOA Доєднатися можна прямо зараз, перервавши заповнення анкети, нікуди вона не подінеться. Для цього просто кликніть мишкою по посиланню.
Required
Посилання на вас в Telegram *
Щоб знайти унікальне посилання на вас в Телеграмі, вам треба пройти по меню (у версії для ПК) - три риски у лівому верхньому куті це "Опции", далі - "Настройки/Изменить профиль". Вам потрібен рядок, підписаний "Имя пользователя" (ім'я, воно ж Псевдонім, завжди починається із символу "@"). Коли ви наведете на нього вказівником миші, ви побачите справа символ ручки для письма, сміливо тисніть на нього. Відкриється ще одно вікно і там зверху буде ваш псевдонім, а знизу буде посилання. Якщо посилання немає, скоріше за все у вас ще немає псевдоніма, його треба створити. Для цього вигадайте його та введіть у верхнє поле. Щоб скопіювати посилання в буфер обміну просто натисніть на нього. А потім вам залишиться тільки вставити його сюди через Ctrl+v. В мобільній версії тап "Настройки" потім тап по полю справа від вашого фото, тап на "Имя пользователя" й ви отримаєте таке саме вікно с псевдонімом та посиланням. Нагадую, вам потрібно посилання.Якщо щось у вас не так, як вказано, перевірте, чи останню версію Телеграму ви використовуєте. Нижче ви знайдете інструкцію в картинках.
Your answer
Інструкція в картинках
Відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", даю згоду на: обробку моїх персональних даних *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy