Request edit access
Szkółka rolkowa, Środa, Błonia Nadwiślańskie, ul. Popiełuszki 1A, start: 18 kwietnia 2018 r.
W czasie jednej godz. w osobnych grupach ćwiczą dzieci i dorośli. Zapoznaj się z opisem grup i wybierz tę, która najbardziej Ci pasuję.

Przedszkolaki i rolki - grupa przeznaczona dla najmłodszych dzieci w wieku 4-5 lat. Zajęcia uwzględniające potrzeby najmłodszych prowadzone są w formie zabawowej. Zapraszamy dzieci, które będą stawiać na rolkach swoje pierwsze kroki. Na początku grupę do 12 osób będzie prowadzić 2 instruktorów, po opanowaniu podstaw dzieci będą ćwiczyć z jednym instruktorem.

Początkująca - grupa przeznaczona jest dla osób, które nigdy nie jeździły na rolkach. Program zajęć obejmuje naukę pierwszych kroków: ćwiczenia na równowagę, prawidłowa pozycja rolkowa, zasady bezpieczeństwa, odbicia do przodu, ćwiczenia usprawniające jazdę, najprostsze techniki hamowania. Równolegle w dwóch oddzielnych grupach prowadzone są zajęcia dla dzieci od 6 lat i dorosłych.

Doskonalenie jazdy - grupa przeznaczona jest dla osób, które jeżdżą na rolkach i chciałyby poprawić swoje umiejętności zwłaszcza z zakresu technik hamowania, pokonywania przeszkód, zjazdów z górki. Równolegle w dwóch oddzielnych grupach prowadzone są zajęcia dla dzieci od 6 lat i dorosłych.

Imię i nazwisko
Your answer
Adres e-mail
Your answer
Nr tel.
Your answer
Wybierz grupę
Czy chcesz wypożyczyć sprzęt?
Jaki sprzęt potrzebujesz?
Podaj rozmiar rolek? (taki sam jak rozmiar buta)
Your answer
Skąd dowiedziałeś się o zajęciach?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms