Request edit access
Реєстрація на cерію вебінарів для фахівців: «Деякі аспекти успішного грудного вигодовування»
Розпочинається нова серія вебінарів для фахівців: «Деякі аспекти успішного грудного вигодовування».

Вебінари проведуть:
Лідія Романенко, завідуюча методично-організаційним навчально ресурсним центром НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, лікар-педіатр вищої категорії.
Наталія Муравйова, лікар неонатолог організаційно-методичного навчально-ресурсного центру НДСЛ «Охматдит» МОЗ України, національний тренер програми підтримки грудного вигодовування дітей в Україні, лікар неонатолог вищої категорії.

Перший вебінар відбудеться 3 грудня , об 11.00
(авторка і ведуча - Лідія Романенко)
За темою: Розширена ініціатива ВООЗ та ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини» в Україні і в світі. Досягнення та виклики сучасності. Родопомічні практики та їх вплив на грудне вигодовування. Підтримка матерів, що годують грудьми. Основи ефективного консультування.

Другий вебінар - 10 грудня, об 11.00
(авторка і ведуча - Наталія Муравйова)
Тема: Грудне вигодовування та захворювання матері. Медикаменти та грудне вигодовування. Вигодовування дітей старше 6-ти місяців. Терміни, правила введення прикорму.

Третій вебінар - 17 грудня об 11.00
(авторка і ведуча - Лідія Романенко)
Тема: Міжнародне зведення правил збуту замінників грудного молока, як засіб захисту та пропаганди грудного вигодовування. Аналіз незалежного анкетування матерів.

Тривалість одного вебінару – 2 години. Мова – українська. Участь – безкоштовна.
До участі в онлайн-вебінарі запрошуються лікарі та фахівці, які хочуть отримати додаткові знання з цієї теми.

Після онлайн-вебінару учасники зможуть отримати сертифікат за умови проходження тестування.
Посилання до тестування Вот отримаєте після вебінару на імейл, з якого реєструвалися. На проходження тестування у Вас буде 48 годин. Сертификат ми надішлемо імейлом.
Сертифікат про участь в онлайн-вебінарі буде підставою для отримання додаткових атестаційних балів безперервного професійного розвитку медичних працівників (Згідно Порядку проведення атестації лікарів затвердженого Наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 “Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів”).

Інформацію про цю серію вебінарів Ви можете дивитись на сайті Інформаційної онлайн-платформи "Центр Знань" (http://knowledge.org.ua/uk/) чи підписавшись на розсилку повідомлень Telegram-каналу платформи за цим посиланням https://t.me/KnowledgeCenterUA

Якщо у Вас виникли питання щодо участі у вебінарах, Ви можете їх поставити, надіславши листа за цим імейлом: knowledgecenterua@gmail.com
Untitled Title
Країна *
Your answer
Місто *
Your answer
Прізвище, ім'я та по батькові (потрібно для заповнення сертифікату) *
Your answer
Електронна адреса (e-mail) *
Your answer
Назва організації
Your answer
Посада
Your answer
Чи потрібен Вам буде сертифікат про участь? *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy