Request edit access
Pieteikums pasākumam "Sadzīvo un Izdzīvo"

Šī ir pieteikuma anketa bezmaksas neformālās izglītības pasākumam “Sadarbību un komunikāciju veicinošs treniņš “Sadzīvo un Izdzīvo”, kas tiek organizēts projekta “SEPTIŅI SOĻI VIENRADŽA MEKLĒJUMOS” ietvaros (Projekta identifikācijas Nr. VP2021/1-102) un norisināsies 2021.gada 17.oktobrī, izbraukšana, plkst.10:00 no OGRES KULTŪRAS CENTRA stāvlaukuma, kur atrodas elektrouzpilde.
Sadarbību un komunikāciju veicinošs treniņš norisināsies Mangaļsalā, kurā atrodas vairāk kā 100 gadus vecas fortifikācijas. Šajā vietā tiks speciāli izveidoti 4 stundu aktīva saliedēšanās programma, kuras laikā jauniešiem dažādos fortifikācijas elementos būs jāpilda komandu uzdevumi, piemēram, piedūmotā bunkurā kopā jārisina šifrēti uzdevumi. Treniņu nodrošina organizācija "Piedzīvojuma gars".

Iekļautas pusdienas un transports.
Pasākuma apraksts: https://ieej.lv/ooKAd

Aicināti pieteikties OGRES 1.VIDUSSKOLAS IZGLĪTOJAMIE jaunieši vecuma grupā no 13-16 gadiem, kuri Covid-19 pandēmijas ietekmē izjūt vai daļēji izjūt tādus psihoemocionālās veselības traucējumus kā nomāktība, bezcerība, stress, trauksme, depresija, bezjēdzīgums u.tml.

Veicot reģistrāciju, 5 dienu laikā saņemsiet atbildes e-pastu ar papildus informāciju veiksmīgai sadarbībai. Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, sazināties e-pastā: talantu.kalve@mail.com vai zvanot uz tālruni 29468386 vai 27841473.

Vēršam uzmanību, ka saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta noteikumiem Nr. 662 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" pasākums drīkst notikt drošā vidē, proti, pasākumā drīkst piedalīties dalībnieki ar sadarbībspējīgu sertifikātu par COVID-19 vakcināciju vai pārslimošanas epizodi, un dalībnieki, kuriem SARS-CoV-2 vīrusa RNS noteikšanas tests ir negatīvs (der skolas tests).

Vēršam uzmanību, ka pasākuma laikā tiks veikta dalībnieku foto/video fiksācija projekta atskaites nodrošināšanai, kā arī materiāls var tikt izmantots projekta publicitātes nodrošināšanai.

Jūsu iesniegtie dati tiks apstrādāti un aizsargāti atbilstoši Vispārīgai datu aizsardzības regulai (ES regula 2016/679), tam nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pasākuma būtības. Lai nodrošinātu pasākuma īstenošanu, tiek apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, personas kods u.c. Datu apstrādes mērķis ir īstenot pasākuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti un dažādu jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir projekta īstenošanas pamatnosacījums un ar to saistīto normatīvo aktu izpilde.

Pirms turpiniet, lūdzu norādiet savu e-pasta adresi turpmākai saziņai.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy