Request edit access
Giełda
To tutaj możesz zgłosić swoje gry, które leżą zakurzone w szafie i już w nie nie grasz. Dodatkowo możesz sprzedać u nas wszystkie swoje stare i nie używane figurki, kostki i akcesoria do gier. Masz też książki, których nie czytasz, powtarzają ci się albo po prostu nie masz masz na nie miejsca w domu? Również możesz je do nas przynieść.

W zgłoszeniu powinienes zawrzeć:
-nazwę przedmiotu
-jakoś
-cenę

Możesz podać cenę od najwyżej do najniższej kwoty jaką chcesz dostać za grę. Na giełdzie podajemy najwyższą cenę, ale jeśli ktoś będzie oferował trochę mniej, to mamy możliwy margines do negocjacji. (Przykład: Munchkin podstawka, używany, ale w dobrym stanie, 40-60zł)

Jeżeli podajesz jedną cenę, nie będzie ona negocjowana.

Od każdej sprzedaży pobieramy prowizję w wysokości 2 zł. Zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczamy na cele statutowe Stowarzyszenia (np. organizację jeszcze lepszego konwentu w przyszłym roku). Udział w Giełdzie wiąże się z udzieleniem nam zgody na przetwarzanie danych osobowych i kontakt - wyłącznie w ramach giełdy, byśmy mogli normalnie się z Wami rozliczyć i przypomnieć Wam o odbiorze pieniędzy/wystawionych przedmiotów.

Giełda będzie prowadzona przez organizatorów wydarzenia i dostępna dla każdego uczestnika na konwencie. Kupisz tyle ile zapragniesz :)
Imię i nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Nazwy gier, książek, akcesorii, stan i cena (od - do) *
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez stowarzyszenie Krakowska Sieć Fantastyki w celu: ewidencji uczestników giełdy i wystawionych przedmiotów, kontaktu z uczestnikami w trakcie trwania konwentu i do tygodnia po jego zakończeniu. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy