Request edit access
Giełda
To tutaj możesz zgłosić swoje gry, które leżą zakurzone w szafie i już w nie nie grasz. Dodatkowo możesz sprzedać u nas wszystkie swoje stare i nie używane figurki, kostki i akcesoria do gier. Masz też książki, których już nie czytasz, powtarzają ci się albo po prostu nie nie masz na nie miejsca w domu ? Tutaj będziesz miał szanse je sprzedać!

W zgłoszeniu powinieneś zawrzeć:
- Nazwę przedmiotu
- Jakość
- Cenę

Możesz podać cenę od najwyższej do najniższej kwoty jaką chcesz dostać za grę. Na giełdzie podajemy najwyższa cenę, ale jeśli ktoś będzie oferował trochę mniej, to mamy możliwy margines do negocjacji.
(Przykład: Dixit podstawka, używany, ale w dobrym stanie, foliowane karty, 80-100 zł)

Jeżeli podasz jedną cenę to nie będzie ona negocjowalna.

Od każdej sprzedaży pobieramy prowizję w wysokości 2 zł. Zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczamy na cele statutowe Stowarzyszenia (np. organizację jeszcze lepszego konwentu w przyszłym roku). Udział w Giełdzie wiąże się z udzieleniem nam zgody na przetwarzanie danych osobowych i kontakt - wyłącznie w ramach giełdy, byśmy mogli normalnie się z Wami rozliczyć i przypomnieć Wam o odbiorze pieniędzy/wystawionych przedmiotów.

Giełda będzie prowadzona przez organizatorów wydarzenia i dostępna dla każdego uczestnika na konwencie! Kupisz tyle ile zapragniesz :)

UWAGA! Za każdą zakupioną grę na giełdzie otrzymasz nasza konwentową sówkę, która zwiększy twoją szansę na wygraną w konkursie dla uczestników :)

Imię i nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Nazwy gier, książek, akcesorii, stan i cena (od - do) *
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez stowarzyszenie Krakowska Sieć Fantastyki w celu: ewidencji uczestników giełdy i wystawionych przedmiotów, kontaktu z uczestnikami w trakcie trwania konwentu i do tygodnia po jego zakończeniu. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service