Request edit access
Volba MIA trenéra/ trenérky roku
Pomozte svému trenérovi/ trenérce VYHRÁT MIA BEACH CAMP ! Stačí dát váš hlas, zde níže.

Velmi si uvědomujeme, jak je důležitá a náročná práce trenérky, kolik času jí stojí aby s dětmi nejen trénovala, ale aby také dala dohromady choreografie, kostýmy, mnohdy i dopravu a ubytování na soutěžích a soustředěních.
Zde je pro ni nebo jeho krásné ocenění. Pokud máte svojí trenérku/ra rádi a chcete, aby jí mohli i ostatní poslat hlas a pomoci jí tak získat zájezd do Chorvatska, zcela zdarma, ubytování s plnou penzí, sportovním vyžitím a bohatým animačním programem nejen pro děti ale i pro dospělé.


Jak se do soutěži zaregistrovat ? Pošlete jméno Vaší trenérky a název klubu, ve kterém pracuje na email asistentmia@gmail.com., nebo vyplňte nominaci zde:
https://docs.google.com/forms/d/13-s-fs5gFtA7vbL3eKpt6RYk-OwD74po2y7sKxthIJ0/edit?usp=sharing
Tím trenérku nominujete.
Pravidla přijetí do nominovaných - je nezbytné, aby u měla profil na stránkách www.miafestival.cz , nebo aby byla uvedena u některé z choreografií klubu, která soutěžila na naší soutěži.
Trenérku budeme informovat o tom, že byla navržena, pokud bude se zařazením do soutěže souhlasit, její jméno přidáme do seznamu nominovaných a vy budete moci hlasovat.
Pravidla soutěže - zaregistrovat se do soutěže je třeba nejpozději do 28.4.2019 ukončení základního kola. z Vašeho hlasování vznikne 10 finalistů, kteří budou mít možnost získat další body na MIA gala. Definitivní výherce bude znám až 18.5. 2019 na MIA GALA zde ukončíme hlasování ve večerních hodinách.

Kvůli zajištění regulérnosti hlasování uveďte prosím svůj e-mail:

Email address *
Vyberte Vaši trenérku, tím jí dáte hlas. *
souhlas *
Hlasující odesláním souhlasu souhlasí s šířením obchodních sdělení prostřednictvím hlasujícím vyplněné e-mailové adresy, a to v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Souhlas hlasující uděluje na dobu neurčitou. Odvolání tohoto souhlasu může hlasující kdykoliv provést na adrese assitentmia@gmail.com. Beru na vědomí, že spolek s názvem Sdružení Děti Fitness aneb sportem proti drogám, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu nezbytném pro zajištění řádného hlasování v anketě.
Submit
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service