Request edit access
Aplikacja Adopcyjna Pies
Niewłaściwe dopasowanie psa do rodziny i do warunków panujących w domu, a także nieprzemyślana adopcja skutkują cierpieniem zwierzęcia. Celem naszej ankiety jest dobranie odpowiedniego dla Waszego stylu życia psa, który będzie szczęśliwy z Wami, a Wy z nim. Poniższe pytania mają nam wspólnie pomóc w podjęciu odpowiedzialnej decyzji.

Proszę o zapoznać się z poniższą informacją:

Wolontariusze służą pomocą osobom, które chcą adoptować psa w potrzebie, dać mu dobry i odpowiedzialny dom do końca jego życia. Nie pośredniczymy w sprzedaży zwierząt. Jesteśmy po to, by ratować psy, które tego potrzebują. Często psy po przejściach na początku sprawiają kłopoty wychowawcze, chcemy, aby mieli Państwo tego świadomość, ponieważ potrzebna będzie cierpliwość i czas na poradzenie sobie z tymi problemami.

Służymy Państwu radą i pomocą, zależy nam na tym, aby pies znalazł swoje miejsce w rodzinie na zawsze. Ponowne oddanie zwierzęcia to dla niego wielka krzywda i tragedia. Prosimy o odpowiedzialną i wspólną decyzję wszystkich domowników dotyczącą adopcji psa. Prosimy także o zapoznanie się z naszą ulotką „ABC adopciaka” która została napisana specjalnie dla osób adoptujących od nas psy. Nie wyrażamy zgody na trzymanie psa na łańcuchu.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy