Request edit access
Aplikacja Adopcyjna Pies
Niewłaściwe dopasowanie psa do rodziny i do warunków panujących w domu, a także nieprzemyślana adopcja skutkują cierpieniem zwierzęcia. Celem naszej ankiety jest dobranie odpowiedniego dla Waszego stylu życia psa, który będzie szczęśliwy z Wami, a Wy z nim. Poniższe pytania mają nam wspólnie pomóc w podjęciu odpowiedzialnej decyzji.

Proszę o zapoznać się z poniższą informacją:

Wolontariusze służą pomocą osobom, które chcą adoptować psa w potrzebie, dać mu dobry i odpowiedzialny dom do końca jego życia. Nie pośredniczymy w sprzedaży zwierząt. Jesteśmy po to, by ratować psy, które tego potrzebują. Często psy po przejściach na początku sprawiają kłopoty wychowawcze, chcemy, aby mieli Państwo tego świadomość, ponieważ potrzebna będzie cierpliwość i czas na poradzenie sobie z tymi problemami.

Służymy Państwu radą i pomocą, zależy nam na tym, aby pies znalazł swoje miejsce w rodzinie na zawsze. Ponowne oddanie zwierzęcia to dla niego wielka krzywda i tragedia. Prosimy o odpowiedzialną i wspólną decyzję wszystkich domowników dotyczącą adopcji psa. Prosimy także o zapoznanie się z naszą ulotką „ABC adopciaka” która została napisana specjalnie dla osób adoptujących od nas psy. Nie wyrażamy zgody na trzymanie psa na łańcuchu.
Email *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy