Request edit access
Науково-методичний вебінар Міжнародного співтовариства поліграфологів (скор. - ISOPE)
З 2019 року кількість учасників освітніх заходів ISOPE в Україні згідно виданих сертифікатів, досягла відмітки близько 400. З серпня 2022 року поновлюється проведення Вебінарів ISOPE для українських фахівців по сучасним та пам'ятним темам роботи на поліграфі. Прийняти участь у міжнародному українськомовному Вебінарі організованому ISOPE можливо  шляхом індивідуальної участі та оплати вартості участі у Вебінарі в розмірі 850 гривень за офіційними реквізитами, які будуть надані організатором. Захід проводиться виключно для поліграфологів. Організатори залишають за собою право відмовити особі у участі без пояснення причин. Учасники Вебінару будуть мати можливість отримати Презентацію та відеозапис заходу та отримати сертифікат підвищення кваліфікації поліграфолога Міжнародного співтовариства поліграфологів.  Міжнародним співтовариством поліграфологів (США) на постійній основі протягом кожного року проводяться різні освітні заходи у вигляді навчальних вебінарів відповідно до міжнародного стандарту ASTM E2064-00 (2016 року) про періодичне підвищення кваліфікації в обсязі 40 годин протягом 2 років поліграфологами різних країн. Тривалість одного навчально-методичного Вебінару ISOPE складає 6 академічних годин, обсягом 0,2 кредиту ЄКТС, з яких 3 акад. години це участь у online Вебінарі та 3 акад. години - самостійна робота слухача з наданими матеріалами (презентація, відеозапис Вебінару та у разі вимоги проходження тесту на перевірку знань за пройденим Вебінаром). В 2022 року навчальні Вебінари будуть проводитись виключно на українській мові Щодо бажання участі у Вебінарі російською мовою, прохання вказувати це в примітці!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Зразок Міжнародного Сертифікату, який підтверджує періодичне підвищення кваліфікації поліграфолога відповідно до міжнародного стандарту ASTM E2064-00 (2014 року).
24 країни, поліграфологи яких на теперішній час входять до членів Міжнародного співтовариства поліграфологів: USA, Costa Rica, Israel, Guatemala, Egypt, Colombia, Poland, South Africa, UK, Canada, Bulgaria, Mexico, Kazakhstan, Turkey, South  Кorea, Singapore, Philippines, Pakistan, Ukraine, ​Italy, Honduras, Serbia, Nigeria, ​Romania. Під санкціями ISOPE щодо заборони участі у заходах ISOPE перебувають поліграфологи Russia.
Напишіть будь ласка Ваше прізвище, ім'я, по батькові українською мовою *
Напишіть будь ласка Ваше прізвище, ім'я англійською мовою *
Вкажить будь-ласка в якому заході або році Ви бажаєте стати слухачем-членом ISOPE (можна обрати декілька варіантів)? *
Required
Вкажіть вашу Електрону робочу адресу для підключення до Вебінару (бажано на платформі gmail.com) *
Напишіть свій мобільний телефон для зв'язку *
Вкажіть, зручний спосіб оплати. Додатково повідомляємо, що рахунок на ім'я фізичної особи не виставляється згідно листа ДФСУ від 28.09.2015 р. №9062/Б/99-99-17-02-02-14, згідно якого рахунок не є первинним документом і носить лише інформаційний характер, а тому фізичній особі даються лише реквізити та рекомендується в графі реквізити при оплаті вказати за участь у Вебінарі. Рахунок виставляється лише за укладеними договорами або на вимогу суб'єктів підприємницької діяльності у зв'язку з особливостями їх оподаткування: *
Учасникам - слухачам Вебінарів Міжнародного співтовариства поліграфологів, які три роки поспіль приймають участь в навчальному процесі ISOPE, в 2022 році буде виданий золотий значок слухача ISOPE. Вкажіть будь ласка роки та дати участі вас у Вебінарах ISOPE для прийняття персонального рішення про нагородження. *
Captionless Image
Надаю згоду на обробку персональних даних згідно законодавства України. *
Примітка (будь ласка вкажіть інформацію, яку ви вважаєте за потрібне: інформація щодо рахунку, потреби в укладанні договору тощо)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy