Request edit access
CinEd a LFŠ uvádějí: Jak pracovat s Modrým tygrem ve školách a na školních projekcích
Evropský projekt CinEd, Asociace českých filmových klubů a Letní filmová škola Vás zvou na ukázkový seminář filmové a audiovizuální výchovy. Tentokrát určen nejen pro pedagogy a  zájemce o filmovou a audiovizuální výchovu, ale zveme k účasti i nejmenší diváky a  tvůrce!

Termín a místo konání semináře:  31.7. 2018,  Letní filmové školy v Uherském Hradišti  

Předběžný program:
                                    - 11:00 - 13:00/Reduta/U Reduty 256
projekce snímku Modrý tygr za účasti režiséra Petra Oukropce (Česko / Slovensko / Německo, 2012, 87 min Režie: Petr Oukropec) s lektorský úvodem Terezy Cz. Dvořákové. Následná debata diváků s režisérem Petrem Oukropcem. Projekce otevřena nejen účastníkům semináře a toulavým tygrům, dveře dokořán otevřeny mladým divákům a všem zájemcům o filmovou a audiovizuální výchovu.

                                    - 13:15 -14:00/Café 21/ Masarykovo náměstí 21
Modré tygrování - hrátky s filmem
Tygří dílna CinEd navazující na projekci filmu otevřena malým divákům, tvůrcům a žákům. Doporučeno dětem ve věku 6-9 let.Společně si o filmu popovídáme, a pomocí lehkého animačního principu zvaný Thaumatrope si každý oživíme vlastní zvíře. / CinEd dílna pořádána ve spolupráci s Free Cinemou.
 
(Náslechová VH pro pedagogy, kinaře a další zájemce o filmovou a audiovizuální výchovu semináře CinEd.) Kapacita dílny 15 dětí / 15 pedagogů. Občerstvení  pro malé účastníky zajištěno! Syrové maso necháme tygrovi. REGISTRACE na alexandra@freecinema.cz.
 

                                           14:15 - 16:00/KK2/Hradební 1198
Vzdělávací seminář CinEd pro pedagogy  a jiné zájemce o FAV za účasti režiséra Petra Oukropce

Francouzská metodika CinEd byla poprvé aplikována na český film Modrý tygr. Rozsáhlý pedagogický materiál pro učitele, ale také lektory, kinaře a další kulturní pracovníky, bude poprvé veřejnosti představen právě na LFŠ.  Seminář bude uveden představením projektu CinEd, následovat bude podrobná prezentace pedagogického materiálu za účasti autorky Terezy Czesany Dvořákové a režiséra filmu Petra Oukropce. Analyzovány budou konkrétní části filmu a rozebereme konkrétní témata s filmem související. Ukážeme si, jak lze s filmem pracovat ve škole nebo v kině. Součástí bude diskuze s publikem a také - pro zájemce - registrace k bezplatnému využívání filmů a pedagogických materiálů CinEdu při práci s dětmi a mládeží. Občerstvení na místě.
                       
SEMINÁŘ JE AKREDITOVÁN MŠMT A JE ZDARMA.
PEDAGOGOVÉ ZÍSKÁVAJÍ REGISTRACÍ 5% SLEVU NA AKREDITACI LFŠ.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno *
Přijmení *
E mail *
Telefon
Jsem: *
Budeme rádi, když uvedete více o Vaší profesní orientaci (ev. zaměstnavatele), resp. o Vašem studijním oboru
Budeme vděčni, pokud nám sdělíte, jak jste se o semináři dozvěděli
Chcete dostávat v budoucnu informace o novinkách týkajících se CinEdu?(nových kurzech, workshopech a programech)
Všeobecné obchodní podmínky a Pravidla ochrany soukromí a cookies. Potřebujeme Vaše registrační údaje, abychom Vám mohli poskytnout služby, které od nás požadujete. Chceme, abyste věděli, jak přesně naše služba funguje a jakým způsobem chráníme Vaše soukromí. Proto, prosím, potvrďte, že jste se seznámili se zněním těchto Všeobecných obchodních podmínek a Pravidel ochrany soukromí a cookies na https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection_ena souhlasíte s nimi před tím, než budete pokračovat. *
Required
Poznámka k přihlášce
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy