Request edit access
Świąteczne zabawki z filcu - warsztaty rodzinne - 04.12.2018
Filc stanowi nieodłączną część życia Kirgizów. To z niego zbudowana jest kirgiska jurta. Filcowe są wzorzyste dywany, ubrania oraz najróżniejsze ozdoby do zawieszania na ścianie. Z filcu robi się także zabawki. I właśnie na warsztaty robienia zabawek z filcu chcemy was serdecznie zaprosić! To, że jest to bardzo proste i przyjemne zajęcie, udowodni Wam Elmira, prowadząca warsztaty, która pochodzi z Kirgistanu, a od 2011 roku mieszka w Polsce.

Dlaczego właśnie zabawki? Jest jeszcze jeden powód – zbliżają się Mikołajki! Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent, taka filcowa przytulanka to świetny pomysł! Robi się ją szybko, a ì wykazać się kreatywnością i włożyć w nią swoje serce. A przecież najlepsze prezenty to prezenty robione z myślą o innych.

Takie warsztaty to także szansa na poznanie innej kultury. W trakcie wydarzenia można będzie zadawać Elmirze pytania dotyczące życia Kirgizów, ich zwyczajów, tradycji etc.

Warsztaty są bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Formularz znajduje się w linku poniżej. Obowiązuje zasada – kto pierwszy ten lepszy.

Projekt współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

Email address *
Imię i nazwisko / Name and surname: *
Your answer
Numer telefonu / Phone number:
Your answer
E-mail: *
Your answer
Kraj pochodzenia / Country of origin:
Your answer
Język / Language: *
Your answer
Kto będzie uczestniczył w warsztacie? (dorośli, dzieci) / Who will take part in the workshop (adults, children)? *
Your answer
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (danych osobowych mojego dziecka / wychowanka) w celu udokumentowania świadczenia pomocy w ramach realizowanego projektu i obsługi administracyjnej projektu. *
Informujemy, że zebrane dane osobowe będą przetwarzane przez FUNDACJA DLA SOMALII, ul. Bracka 18/63, 00-028 Warszawa, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, w celu dokumentacji udzielenia pomocy i obsługi realizowanego projektu. Pozyskane dane będą mogły być udostępniane w celu monitoringu, sprawozdawczości i audytu realizowanego projektu wyłącznie podmiotom uprawnionym do przeprowadzenia powyższych czynności. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie Danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania wsparcia w ramach projektu. Informujemy, że istnieje możliwość cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Powyższe dane będą przechowywane przez okres 5 lat.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Poczta UW dla studentów. Report Abuse - Terms of Service