Request edit access
Реєстрація на осінні сесії Міжнародної зеленої школи
В програму цьогорічних осінніх сесій входять незабутні враження та досвід: мультиплікаційна майстерня, фотостудія, навчання блогерству та стартаперству, вивчення англійської мови з носієм - волонтеркою Корпусу миру Жанін Вінн, астрономічні дослідження, етномайстерні з місцевими майстрами, походи в гори, посиденьки біля печі та спілкування просто Неба.
Можлива як індивідуальна участь , так і класом/групою.
ПІБ учасника *
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Місто *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Якщо учасник - дитина, яка їхатиме без батьківського супроводу, вкажіть, будь ласка, контакти батьків(ПІБ, телефони)
Your answer
Якщо учасник - родина, вкажіть, будь ласка, кількість осіб (включаючи дітей) та їх контактні дані (ПІБ, дата народження)
Your answer
На яку із сесій реєструєтеся? *
Чи погоджуєтесь Ви дотримуватись правил поведінки у Міжнародній зеленій школі? ПРАВИЛА: 1. Зона фестивалю є вільною від алкоголю, тютюну та гральних карт. 2. Учасникам фестивалю категорично заборонено порушувати розпорядок дня, дітям - самовільно йти в гори, на річку, в магазин. 3. Вихід в гори, в експедиції заборонено без головного убору, спортивного взуття, дощовика, води. 4. За умови порушення цих правил батьки зобов'язані забрати порушника протягом 2 діб. Дорослі учасники фестивалю-порушники зобов’язані протягом 1 доби покинути фестиваль разом з родиною. Витрати на проїзд та путівку не відшкодовуються. *
Звідки Ви дізнались про Зелену школу?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms