Request edit access
Реєстрація на участь у тренінгу «Громадсько активна блогосфера 4.0: нові можливості змін та розвитку!»
17 травня у Сєвєродонецьку відбудеться тренінг для журналістів, громадсько активних блогерів, представників громадських інформаційних мереж, активних громадян, молодіжних лідерів та представників громад із Луганської області «Громадсько активна блогосфера 4.0: нові можливості змін та розвитку!».

Захід проводитиметься у межах проекту «МедіаПроРеформа» Центру інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан», що реалізовується за підтримки Посольства США в Україні.

Учасники тренігу навчаться застосовувати нові можливості використання громадсько активної блогосфери у своїй діяльності. Про специфіку (мережування) та методологію (немаркетинговий підхід) розвитку мережевої громадсько активної блогосфери, про нові можливості інструментарію для громадсько активних блогерів, про сучасні можливості сервісів і платформ у розбудові громадської блогосфери, про вибір суспільно значущих тем, про інформаційну безпеку та технічне оснащення розкаже експерт із розвитку громадсько активної блогосфери Олександр Лавринович – керівник проекту MediaProReforma, засновник громадсько активних мереж та ініціатор мережевих громадських ініціатив в Україні.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників навчального заходу, витрати на проїзд до місця його проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду купейним (плацкартним) вагоном поїзда, рейсовим автобусом).

Претенденти, які пройдуть конкурсний відбір, отримають підтвердження участі та необхідну інформацію щодо тренінгу до 14 травня 2019 року.
Прізвище, ім’я *
Your answer
Ваша актуальна діяльність (місце праці) *
Your answer
Вкажіть інтернет-адресу Вашого медіа/організації/ініціативи *
Your answer
Місце проживання *
Your answer
Адреса електронної пошти *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy