Request edit access
Аграрний бізнес-клімат України у другий треті 2018*
Шановний представник аграрного сектору!

Запрошуємо Bас взяти участь в оцінюванні аграрного бізнес-клімату України! Хочемо нагадати, що всі учасники опитування автоматично приймають участь у лотереї на отримання запрошення на конференцію УКАБ "Ведення агробізнесу" у 2018 році.

Аграрний бізнес-клімат (АБК) - це показник розвитку аграрного сектору в Україні. АБК дає уявлення про суб'єктивну оцінку ділового бізнес-клімату виробниками аграрної продукції.

Довідка: Аграрний бізнес-клімат (AБК) був розроблений та впроваджений завдяки спільним зусиллям Німецько-українського агрополітичного діалогу (АПД) та асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі німецького бізнес-клімату (ifo-Geschäftsklimaindex). Він розраховується три рази на рік, починаючи з 2015 року. АБК демонструє суб'єктивну оцінку 400 аграрних виробників щодо поточного стану умов господарювання та їх річної перспективи. АБК варіюється між значенням -100 (вкрай несприятливі умови), нейтральним значення – 0, та до +100 (вкрай сприятливі умови). Починаючи з цього року, розрахунок АБК був удосконалений. Зокрема, АБК тепер розраховується тільки за першим питанням: за економічним станом аграрних виробників. Більш детальні запитання, стосовно бізнес-характеристик та макроекономічних умов, використовуються для пояснення результатів. Відповідно, АБК за всі періоди був перерахований за новою методологією, що призвело до стабільного зростання значень.

Результати опитування публікуються у регулярному прес-релізі. Ознайомитись з ними можна за посиланням: https://apd-ukraine.de/ua/2-uncategorised/477-materiali-na-temu-indeks-agrarnogo-biznes-klimatu
http://ucab.ua/ua/pres_sluzhba/news_of_agribusiness_index
Для отримання більш детальних результатів, будь ласка, залиште Ваші контактні данні наприкінці опитування і ми з Вами обов'язково зв'яжемося!

Щиро дякуємо Вам за співпрацю!
АПД і УКАБ

*Дана форма буде доступна для заповнення до кінця серпня 2018 року.

Специфіка аграрної продукції Вашої компанії *
Якщо інше, будь ласка, вкажіть яке саме нижче
Your answer
Розмір земельного банку / тип Вашого бізнеса *
Якщо інше, будь ласка, вкажіть яке саме нижче
Your answer
Регіон, у якому працює Ваш бізнес *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms