Request edit access
Реєстрація на форум "Репутація: для тих, хто керує майбутнім. Персонал - загрози чи можливості?" 16/06/2017р. м.Київ
Форум "Репутація: для тих, хто керує майбутнім. Персонал - загрози чи можливості?"
Форум проводиться за методикою моделюючих Workshop із залученням провідних експертів з різних галузей діяльності. Унікальна методика Workshop є органічним поєднанням класичного Trabelshuting, Розстановок Хеллінгера, Рефлексивних циклів Шедровицького, Позиційного моделювання ReputationLab.
Ця методика дає можливість в інтенсивному форматі провести безпечне тестування стратегій та тактик побудови комунікацій зі співробітниками.

Учасники Workshop об’єднуються у команди та крок за кроком рухаються до вирішення головного завдання. На кожному кроці вони оприлюднюють чергове звернення, на яке отримують реакцію від, експертної спільноти. В процесі Workshop профільні експерти проводять інтенсивні консультації та виступають зі стислими доповідями по темі.

Ця методика довела свою ефективність у багатьох політичних та бізнес-проектах.
На форумі «Репутація: для тих, хто керує майбутнім. Персонал - загрози чи можливості?» будуть опрацьовані моделі ефективних стратегій та тактик дії як дій керівництва компаній у ситуації динамічної зміни внутрішніх та зовнішніх факторів.

Дата 16 червня 2017 р.
Місце проведення: Київ, вул. Хрещатик 7/11 , 2 поверх
Для кого?
Для тих, хто розуміє, що перемога в бізнесі залежить від ефективної побудови комунікацій – в тому числі та перш за все з власним персоналом. Ми даємо унікальну можливість наочно побачити та випробувати нові сучасні комунікаційні моделі та інструменти.

До участі запрошуються керівники та власники бізнесів, HR-спеціалісти та фахівці з комунікацій. Кількість учасників обмежена форматом події.
Організатори залишають за собою право відмовити в участі тим компаніям та персонам, які мають сумнівну репутацію.

Ви дізнаєтесь:
• Яку роль виконують співробітники в комунікаціях компанії?
• Що допомагає підвищити лояльність та результативність, а що заважає?
• Як співробітники можуть стати адвокатами компанії?
• Що робити з негативними відгуками?
• Яка роль HR в побудові комунікацій з працюючими, звільненими та майбутніми працівниками?

Події останніх років в Україні, стрімкі трансформаційні процеси у глобальному світі зробили актуальним питання зміни комунікаційних тактик та стратегій компаній.
Більш того, очевидним стає той факт, що кожен співробітник компанії може стати як ресурсом її розвитку так і вагомим фактором ризику.
Персонал United Airlines та пасажири, Регіна Тодоренко та програма "Орел і решка", Віталій Кличко та шулявській шляхопровід, мережа WOG та обурені блогери – це лише декілька прикладів того, як компанії, що мали ілюзію лояльності свого персоналу, опинилися у масштабній кризі.
Перш за все тому, що припустилися очевидної помилки – будували свої комунікації з співробітниками за принципами вчорашнього дня та не зважали на таку просту річ, що сьогодні «кожен має гучний голос» та «діалог прийшов на зміну монологам».
І цей список буде продовжено. Тому що більшість компаній продовжує діяти саме за старими принципами.
Хто наступний?..

У 2016 році пройшов перший сезон форумів «Репутація: для тих, хто керує майбутнім», який зібрав більше трьохсот учасників: бізнесменів, економістів, громадських діячів, фахівців з комунікацій тощо. Зокрема спікерами форумів були: Владислав Рашкован, Євген Уткін, Володимир Чеповий, Андрій Длігач, Андрій Кашпур, Вадим Бодаєв, Володимир Никітін, Сергій Дацюк, Валерій Пекар, Зураб Аласанія та інші.
Перший сезон форумів окреслив головні теми та сформував фундамент методик та знань в керуванні репутацією.

Другий сезон форумів присвячено темі побудові ефективних комунікацій найближчого майбутнього в різних галузях діяльності.
Одна з ключових тем – людський капітал (Human Resources) та взаємодія роботодавця і працівників у найближчому майбутньому.

Детальна інформація за тел. 044 278-50-42, 067 442-21-60

Назва організації *
Your answer
Ім'я, прізвище *
Your answer
Посада *
Your answer
Телефон *
Your answer
E-mail *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms