Request edit access
ALBAYRAK™ BAŞVURU FORMU
SİZLERE DAHA KOLAY ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN FORUMU EKSİKSİZ DOLDURUNUZ !
-Şirketimizde alım yaşı +18'dir.

-Şirketimizde alım için en az oynama süresi 100 saat olmalıdır.

-Şirketimizde gerekli dlc paketleri şunlardır: Scandinavia > Daf Tuning Pack > Mighty Griffin Tuning Pack

-Şirketimizde Konvoyumuza katılamayanlar mazeret bildirmek zorundadır.Kabul edip etmemek yönetim ekibine kalmış bir şeydir.

-Şirketimizde konvoy kurallarına uymayan olursa üyeler arasında tartışma çıkarsa her iki kişiyede gereken cezalandırma yapılır.

-Şirketimizde yeni katılan üyeler çaylak üye olarak başlar ve yaklaşık olarak 2 hafta gözetim altında tutulursunuz.Durumunuza göre asıl ekibe alınırsınız.

-Şirketimizde konvoy kurallarına uymak zorunludur. Örneğin; Sinyalleri kullanma, trafik diliyle anlaşma, takip mesafesini iyi ayarlama, kaza vesaire olduğunda napıyorsun ya vesaire gibisinden ortamı gerecek kelimeler kullanmamak, konvoylara saatinde gelinmesi, trafikte centilmen ve efendi davranmak , küfürlü ve gereksiz konuşmamak başta olan kurallardır.

-Şirketimizde bir şikayetiniz, bir isteğiniz, bir öneriniz olduğu zaman bunu kurucu veya yönetim ekibine bildirmeniz zorunludur.

-Şirketimizde yeni gelen şoförler ilk önce deneme süresince Çaylak Üye olarak alınır, ardından sürüşüne, hal ve haraketlerine bakılarak eğer olumluysa Albayrak Team Kayıtlı Üyeye atanır, eğer olumsuzsa gereken işlemler yapılıp şirketten çıkarılır.

-Şirketimizde konvoy kurallarına uymak zorunludur.Örneğin; Sinyalleri kullanma, trafik diliyle anlaşma, takip mesafesini iyi ayarlama, kaza vesaire olduğunda napıyorsun ya vesaire gibisinden ortamı gerecek kelimeler kullanmamak, konvoylara saatinde gelinmesi, trafikte centilmen ve efendi davranmak , küfürlü ve gereksiz yere konuşmamak öncelikli kurallarımızdır.

-Şirketimizde Kurallara Uymanız Önemle Rica Olunur.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service