Request edit access
Реєстрація на круглий стіл "Аграрна Україна. Концепція світової першості", 31жовтня 2017 р. м. Київ, ВЦ "КиївЕкспоПлаза"
МЕТА: досягти цілісного бачення концепції й механізму досягнення світової першості України як розвиненої індустріально-аграрної держави.

Цілова аудиторія: топ-менеджмент агроходлингів, керівники та власники великих та середніх агрогосподарств, малого та сімейного фермерства, особистих селянських господарств, топ-менеджмент вітчизняних та міжнародних агропромислових, сервісних компаній та фінансових установ, власників перереробних господасрв та рітейлу.

Ключові питання:

 Країною якого типу має стати Україна в міжнародному середовищі: аграрною країною з експортно-орієнтованою сировинною економікою чи високоіндустріальною країною з технологічно розвиненим сільським господарством, виробництвом матеріально-технічних ресурсів та харчовою промисловістю?

 Яку модель сільського господарства «сповідує» Україна: великотовартне виробництво з максимальною концентрацією земельних ресурсів в одного господаря чи модель родинного фермерства з середнім земельним банком? На кого робити ставки розвиваючи сільські території?

 Як знайти точки дотику суб’єктів кожної з ланок агропромислового комплексу, щоб забезпечити синергетичний розвиток аграрної економіки з дотичними до неї галузями та розвитком сільських територій?

Захід відбудеться в рамках міжнародної виставки "АгроКомплекс 2017". Дати виставки: 31 жовтня - 2 листопада 2017, м. Київ, вул. Салютна 2Б, ВЦ "КиївЕкспоПлаза"

Час проведення форуму: з 12:00 по 16:30
Дата: 31.10. 2017 року

ПІБ
Your answer
Назва господарства, установи, організації, яку представляєте
Your answer
Сфера діяльності
Your answer
Номер телефону
Your answer
Електронна адреса
Your answer
Регіон, місто, село
Your answer
Ваші очікування та побажання
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service