Request edit access
Zirgi - vienojošais spēks
Projekts dos iespēju gan tā dalībniekiem, gan citiem jauniešiem iepazīties ar veselīgu dzīvesveidu, jo nodarbības pie zirgiem notiek svaigā gaisā un tās pozitīvi ietekmē cilvēkus, kā arī veicinās jauniešu iesaisti sportiskās aktivitātēs, jo darbojoties ar zirgiem, tiek nodarbināti gandrīz visi muskuļi.
Projekta mērķauditorija ir Ventspils novada skolu bērni un jaunieši no 5. līdz 9. klasei, kuri vēlas iemācīties jāt ar zirgu.
Ko projektā varēsi darīt?
  * Iepazīties ar zirgiem, to inventāru un jāt;
  * Zīmēt lielformāta zirgu zīmējumus;
  * Piedalīties jāšanas sacensībās, parādot 3 dienu laikā iegūtās prasmes!
Projektā paredzēts iesaistīt 28 jauniešus, kuri vēlas iemācīties kontaktēties (pabarot, tīrīt, seglot, vadāt) un jāt ar zirgu.
Nodarbības notiks trīs dienas, 8 stundu garumā (iekļauta ēdināšana, atpūtas brīži, jāšana ar zirgiem, laukuma sagatavošana jāšanai, zirgu zīmēšana, komandas spēļu spēlēšana)
 Dalībniekiem dalība ir BEZ MAKSAS.
Lai nokļūtu uz un no nodarbībām pie zirgiem, tiks apmaksāti transporta izdevumi, nodarbību laikā tiks izsniegts nepieciešamais inventārs, nodarbības pie zirgiem tiek apmaksātas no projekta "Zirgi-vienojošais spēks" līdzekļiem!
* Anketā iekļautie dati tiks izmantoti saziņai ar dalībnieku, lai sagatavotu Apliecību par dalību pasākumā, un cita veida informāciju, kas saistīta ar mācībām un/vai citiem līdzīgas tēmas pasākumiem.
* Visi iesniegtie personas dati tiks glabāti tiešsaistē – vietnē, kura nodrošina tiešsaistes pakalpojums, sniedzot drošību, konfidencialitāti un datu glabāšanu Eiropas reģionā.
* Pieeja personas datiem ir mācību procesa organizatoram, biedrības "Jātnieku sporta klubs "Demora" darbiniekiem, kas ir pilnvaroti lietot minētos personas datus.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, Uzvārds *
Vecums *
Skola un klase, kurā mācies *
Motivācija kāpēc vēlies piedalīties projektā? (pāris teikumos paskaidro kāpēc tu būtu labs dalībnieks projektā) *
Kontaktinformācija (dalībniekam un arī vecāku kontaktinformācija) tel.nr, e-pasts *
Vai ir iespējams pašam nokļūt uz un no nodarbībām JSK "Demora" ("Laimiņas" Tārgales pag., Ventspils nov)
Vai nepieciešams transporta nodrošinājums uz un no nodarbībām?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy