Request edit access
Pieteikšanās uz bezmaksas ieeju koncertā "Mūzikas ceļojums. Arfa un kontrabass"
Jaunajā sezonā turpinām koncertciklu "Mūzikas ceļojums".

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju un ievērojot šā brīža noteiktos sanitāros noteikumus, nepieciešama koncertu apmeklētāju reģistrēšanās un personīgās informācijas apkopošana.


Svētdien,11. oktobrī plkst. 16.00 notiks šīs koncertsezonas otrais koncerts koncertciklā “Mūzikas ceļojums”, kurā šoreiz uzmanība tiks pievērsta arfai un tromam. “Mūzikas ceļojums” ir unikāls projekts, kas jau vairāku gadu garumā norisinās Mazajā ģildē. Šajā koncertā uzstāsies Rīgas mūzikas skolu vijoles un trombona klases audzēkņi kopā ar sava instrumenta mentoriem - Agnesi Kanniņu (vijole) un Rūdolfu Kulbergu (trombons) Koncertu moderēs mūzikas žurnāliste Signe Lagzdiņa.
Tradicionāli katrs koncerts sākas ar pasākuma vadītājas ievadvārdiem un jauno mākslinieku pieteikumu. Pirms katra skaņdarba būs iespēja dzirdēt saistošu un izglītojošu komentāru par koncerta programmā iekļauto komponistu un skaņdarbu vēsturi. Gan katrs jaunais mūziķis sniegs individuālu priekšnesumu, gan arī koncerta mentori iepriecinās klātesošos ar solo priekšnesumu, savukārt koncerta izskaņā visi koncerta dalībnieki kāps uz vienas skatuves, lai izpildītu kopīgu skaņdarbu.
Šis projekts tiek organizēts ar mērķi veicināt Rīgas jauno talantu attīstību, nodrošinot viņiem iespēju gūt plašāku koncertu pieredzi ārpus savas mūzikas skolas.
Šajā pusgadā vēl paredzēti trīs koncerti – 11. oktobrī, kas veltīts arfai un kontrabasam, un 8. novembrīī Mazās ģildes Lielo zāli pieskandinās ģitāras un obojas skaņas un 22. novembrī skanēs klarnete un alts. Sīkāka informācija www.mazagilde.lv un www.facebook.com/MazaGilde.
Koncertciklu “Mūzikas ceļojums” organizē RKTMC “Mazā Ģilde” ar Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.
Ieeja pasākumā bez maksas ar iepriekšēju pieteikšanos.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Lūdzu atzīmējiet, cik cilvēkiem rezervējiet bezmaksas ieeju izrādē: *
Lūdzu norādiet izrādes apmeklētāju vārdus un uzvārdus: *
Lūdzu norādiet pieteikto apmeklētāju telefona numurus: *
Lūdzu norādiet pieteikto apmeklētāju e-pastus: *
Paldies par reģistrāciju un uz tikšanos!
Informējam, ka pasākuma apmeklētājiem pēc norādītajiem datiem tiks automātiski piešķirta reģistrēta sēdvieta.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy