Request edit access
WUAP Majstrovstvá Európy 2019 - Nemecko
E-mailová adresa* *
Your answer
Telefonický kontakt *
Your answer
Priezvisko / Last Name *
Your answer
Meno / First Name *
Your answer
Pohlavie / Sex *
Dátum narodenia / Date of birth *
MM
/
DD
/
YYYY
Vek / Age *
Your answer
Veková kategória / Age category *
Váhová kategória / Weight category *
Divízia /Division *
Required
Disciplína
Cena štarovného / Entry Fee
Výška štartnovného:

Open / Submaster / Master - 70,- € za prvý štart, za každý ďalší štart 50,- €
Dorastenci / Juniori - 55,- € za prvý štart, za každý ďalší štart 35,- €

Uzávierka prihlášok pre členov AWPC - Slovakia: 15.05.2019
Po 15.05.2019 sa už nedá prihlásiť. Štartovné musí byť zaplatené na účet federácie do uzávierky.

Poznámka / Note
Podpisom prihlášky akceptujem pravidlá federácie „WUAP“ a „AWPC – Slovakia“, akceptujem všetkých organizátorov preteku a tiež osoby delegované federáciou na tieto preteky, vrátane rozhodcov, nakladačov, zapisovateľov, hlásateľa atď. Zároveň súhlasím s použitím akýchkoľvek výstupov zo súťaže na verejnú prezentáciu podľa potrieb federácie. Som si vedomí, že odoslaním prihlášky akceptujem to, že sa na súťaži zúčastním na vlastné riziko. Potvrdzujem, že všetky uvedené údaje sú správne a môžu byť použité pre interné účely federácie.

By signing this you will be giving up important rights. In consideration of my acceptance of my entry form in this benchpress competition, I understand that I am legally bound for not only myself but also for my heirs, my executors, and my administrators. In signing this release from liability I waive and release the promoter and the whole staff, all Officials, Referees, Spotter/Loaders and any other person or firm taking part in this competition from any and all liability which may arise from this competition. I understand all of the above for my acceptance of my entry in this competition. I am aware, that with submitting this registration form I accept, that I will participate in the competition on my own risk. By signing this entry form I affirm that all the information on this form is correct.

Info pre platbu / Payment info
Štartovné sa uhrádza na účet AWPC-Slovakia, najneskôr do 15.05.2019 Prevodom alebo vkladom na účet federácie. Zaplatenie po termíne uzávierky prihlášok nie je možné.

Názov účtu/ account name:
AWPC-Slovakia, Rybníkova 15/B, Trnava Banka/ Bank: Prima Banka Slovensko a.s., Trnava Č.účtu/ Bank accound: 1502903001/5600 BIC/SWIFT CODE: KOMASK2X IBAN CODE: SK46 5600 0000 0015 0290 3001 Variabilný symbol: 062019
Do správy prijímateľa: Meno a priezvisko pretekára, v prípade platenia za viac pretekárov klubu, informácia o názve klubu a počte pretekárov.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service