Request edit access
RI-LINKS2UA Training: Horizon 2020 proposal writing
8 червня 2017 року з 13.00 до 17.00 на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка у аудиторії № 329 (Червоний корпус, вул. Володимирська, 60), за підтримки Міністерства освіти та науки України, відбудеться Інформаційний тренінг «Як написати успішну пропозицію в Горизонт 2020».
Під час тренінгу буде висвітлено основні пункти щодо написання та подання проектної заявки на програму Горизонт 2020:
- Стадії підготовки пропозиції;
- Структура пропозиції;
- Як подати проекту пропозицію;
- Поради щодо написання успішної пропозиції.

Спікери:

Стелла Шаповал – заступник начальника управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, начальник відділу міжнародного науково-технічного співробітництва МОН України, Національний координатор національних контактних пунктів України.

Олена Коваль – директор національного інформаційного центру зі співробітництва з ЄС у галузі науки і технології, Доступ до фінансування, юридичні та фінансові аспекти.

Горазд Вайс (Gorazd Weiss) – керівник відділу політики в галузі досліджень і розробок Центру соціальних інновацій (RI-LINKS2UA)(Австрія).

Організатори заходу: RI-LINKS2UA, Міністерство освіти і науки України, Науково-дослідна частина Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Час та місце проведення заходу: 8 Червня 12.30-17.00 год у 329 аудиторії Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60).

Surname
Your answer
Name
Your answer
Email
Your answer
Institution
Your answer
Position
Your answer
City
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms