Request edit access
RI-LINKS2UA Training: Horizon 2020 proposal writing
8 червня 2017 року з 13.00 до 17.00 на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка у аудиторії № 329 (Червоний корпус, вул. Володимирська, 60), за підтримки Міністерства освіти та науки України, відбудеться Інформаційний тренінг «Як написати успішну пропозицію в Горизонт 2020».
Під час тренінгу буде висвітлено основні пункти щодо написання та подання проектної заявки на програму Горизонт 2020:
- Стадії підготовки пропозиції;
- Структура пропозиції;
- Як подати проекту пропозицію;
- Поради щодо написання успішної пропозиції.

Спікери:

Стелла Шаповал – заступник начальника управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, начальник відділу міжнародного науково-технічного співробітництва МОН України, Національний координатор національних контактних пунктів України.

Олена Коваль – директор національного інформаційного центру зі співробітництва з ЄС у галузі науки і технології, Доступ до фінансування, юридичні та фінансові аспекти.

Горазд Вайс (Gorazd Weiss) – керівник відділу політики в галузі досліджень і розробок Центру соціальних інновацій (RI-LINKS2UA)(Австрія).

Організатори заходу: RI-LINKS2UA, Міністерство освіти і науки України, Науково-дослідна частина Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Час та місце проведення заходу: 8 Червня 12.30-17.00 год у 329 аудиторії Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60).

Surname *
Your answer
Name *
Your answer
Email *
Your answer
Institution *
Your answer
Position *
Your answer
City *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service