Request edit access
Konkurs "O dobrej współpracy"
Wielokulturowość jest czymś, co kształtuje nasz region. Cieszymy się, że też to zauważasz oraz chcesz wziąć udział w konkursie i pokazać nam jak Ty to widzisz!

Praca konkursowa obejmuje wybraną przez uczestników dowolną formę:
– krótki film (5 - 10 minut)
– wywiad (w formie pisemnej 2 - 5 stron, bądź wideo 5 - 10 minut)
– sonda uliczna (w formie pisemnej 2 - 5 stron, bądź wideo 5 - 10 minut)
– artykuł naukowy (2 - 5 stron)
– inne

Organizatorem Konkursu pt. „O dobrej współpracy” jest Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej w RP. Partnerem Konkursu jest Forum Młodzieży Samorządu Województwa Opolskiego oraz Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego.

Celem prac konkursowych jest pokazanie przykładów dobrej współpracy polsko-niemieckiej w wymiarze:

- społecznym (m.in. zrozumienia społeczeństw, współpracy mieszkańców na poziomie lokalnym, współpracy z miastami i szkołami partnerskimi itp.)
- kulturalno - językowym (m.in. możliwości rozwoju znajomości języka niemieckiego, szkoły dwujęzyczne, poznanie kultury niemieckiej, oferta kulturalna itp.)
- gospodarczym (m.in. wzrost inwestycji niemieckich, rozwój niemieckich firm w regionie, wzrost miejsc pracy, współpraca gospodarcza itp.)
-bnaukowym (m.in. wymiana doświadczeń naukowych, wymiana studencka między Uniwersytetami itp.), a tym samym pokazanie korzyści płynących z wielokulturowości dla regionu.


Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem oraz na stronie internetowej bjdm.eu 

Prace prosimy nadsyłać do 25.09.2022 na adres e-mail: anna.franik@bjdm.eu

W razie pytań prosimy o kontakt: anna.franik@bjdm.eu, +48 534 504 996
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Biorę udział w konkursie: // Ich nehme an dem Wettbewerb:
Clear selection
Bierzesz udział w konkursie indywidualnie? To wpisz poniżej Twoje imię i nazwisko. Jeżeli wykonujecie pracę grupowo to wpisz imiona i nazwiska wszystkich uczestników.  // Nimmst Du an dem Wettbewerb individuell teil? Dann schreib unten deinen Namen und Nachnamen ein. Wenn ihr in einer Gruppe arbeiten werdet, dann schreibt die Daten aller Mitglieder nachfolgend.
Imię i Nazwisko // Name und Nachname *
Data urodzenia/ Geburtsdatum *
Adres e-mail/ E-mail *
Telefon *
Szkoła/uczelnia // Schule oder Uni *
W jakiej kategorii planujesz wykonać pracę? // Für welche Kategorie möchtest Du dich bewerben?
Clear selection
Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku do celów sprawozdawczych i promocyjnych projektu zgodnie z art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2017, poz. 880). Wyrażenie zgody jest jednoznaczne z tym, iż fotografie, filmy lub nagrania wykonane podczas wydarzeń organizowanych w ramach projektu mogą zostać umieszczone na stronach internetowych związanych z projektem, portalach społecznościowych oraz wykorzystane w materiałach promocyjnych i publikacjach związanych z realizacją zadania  i prowadzonej przez ZMMN działalności. Zrzekam się niniejszym wszelkich roszczeń (istniejących i przyszłych), w tym również o wynagrodzenie względem wykorzystywania mojego wizerunku/głosu/wypowiedzi na potrzeby określone w oświadczeniu. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka: zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dla realizacji projektu . Administratorem danych osobowych w rozumieniu ww. rozporządzenia jest Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej w Polsce, ul. Konopnickiej 6, 45-004 Opole.
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy