Request edit access
Опитування щодо зміни розміру ціни на електричну енергію у зв'язку зі вступом в дію нової моделі ринку електричної енергії
До Федерації роботодавців України надходить непоодинока інформація від бізнесу (споживачів електричної енергії) щодо зростання ціни на електричну енерігію після 1 липня цього року, у зв'язку зі вступом нової моделі ринку.
З метою підготовки грунтовної позиції Федерації роботодавців України для вирішення цієї проблеми, Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування просить до 19.07.2019 відповісти на такі питання.
Елетронна адреса *
Your answer
Назва підприємства/організації *
Your answer
Галузь, яку Ви представляєте *
Your answer
Чи зросла ціна на закуплену Вами електричну енергію у липні 2019 року, в порівнянні з червнем 2019 року?
Якщо відповідь на попереднє питання: "так", вкажіть, будь ласка, відсоток зростання вартості електричної енергії у липні 2019 року у порівнянні з червнем 2019 року.
Який відсоток від собівартості Вашої продукції становить електрична енергія?
Чи здатні Ви конкурувати зі іншими виробниками аналогічних вашим товарів за умови такого зростання вартості електричної енергії?
У кого Ви закуповуєте електричну енегію?
Якщо договори на постачання електричної енергії були укладені Вами з постачальником електричної енергії або трейдером, чи намагалися Ви укласти договори безпосередньо з виробником електричної енергії?
Якщо відповідь на попереднє питання: "так, але виробник відмовив в укладені договору", вкажіть, будь ласка, назву виробника та причини, якими він аргументував відмову.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service