Request edit access
Ветеранський намет на Book Space ДНІПРО
Уважно ознайомтесь з правилами відбору книжок та участі авторів у Ветеранському наметі на фестивалі у Дніпрі Book Space.
Правила лишаються ті самі, що й напередодні, під час «Книжкового Арсеналу» в Києві. Тож якщо в вас це вже другий захід – то не марнуйте часу, просто робіть все за старою схемою.

Для тих, хто вперше вирішив доєднатись:
І. Відбір.
Книга буде представлена у "Ветеранському наметі" (далі - ВН) в Дніпрі на фестивалі Book Space, якщо вона відповідає двом ознакам (так, одночасно):
1) Книга написана військовим/ою, ветераном/кою російсько-української війни, волонтером/кою чи внутрішньо переміщеною особою з окупованих територій.
2) Книга присвячена подіям російсько-української війни, що почалася у 2014 році та й досі триває.
Організатори ВН розглянуть усі заявки в період з 14 по 17 червня та нададуть доповідь авторам про результати.

ІІ. Участь у ВА
1) Заповнення гугл-форми. Саме це Ви робите зараз та своїми діями підтверджуєте, що прочитали та згодні з правилами відбору та умовами участі.
2) Автор, що отримав підтвердження, ОСОБИСТО (або особисто його довірена особа) доставляють книги (до 50 примірників) до «Ветеранського намету» 20 червня з 16:00 до 20:00. Під час прийому книжок підписується акт прийому-передачі (у трьох примірниках).
3) Кожен автор буде зареєстрований для участі у ВН та зможе взяти участь у автограф-сесії та дискусії, презентації своєї книжки. Графік цих івентів буде повідомлений додатково у період з 17 по 20 червня. Вхід на територію фестивалю є безкоштовним.
4) Книги, що не були продані під час фестивалю автор (або його довірена особа) мають забрати 23 червня
14:00 до 17:00 у ВН відповідно до акту прийому-передачі. Можлива опція відправки їх автору Новою поштою за його рахунок, але у такому випадку автор розуміє і погоджується з тим, що книги можуть бути зіпсованими при пересилці і це не залежить від організаторів ВН.

ІІІ. Примітки
1) Довіреною особою автора може бути видавництво.
2) За книги, що не були вчасно забрані - організатори не відповідають.
3) Автор має передбачити можливість швидкого підвозу майна (тобто книг) на випадок черги за ними, як до начвєща за новою фліскою.
4) За звичкою українського шляхетного панства на кожній книжній виставці зі стендів ворують книги. Організатори захищатимуть їх відчайдушно, як своїх побратимів, та війна є війна - мусимо бути готовими до втрат. Просимо прийняти це до уваги та поставитись з розумінням.
З актом прийому-передачі можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/2WeddY5

IV Вкажіть, якщо ви автор і бажаєте взяти участь особисто в автограф сесії, презентації або ще якомусь івенті. (зазначте бажані дні)

V. Будь який продукт краще продається, якщо про нього знають покупці. Будь ласка, в полі "Коментарі" напишіть слова, якими би ви представили свій твір, незнайомій людині.
Чи хоча б просто передрукуйте аннотацію прямо з обкладинки.
Це дозволить більш ефективно пропонувати покупцям ваші твори і в результаті має сприяти продажам.
Email address *
Електронна адреса *
Your answer
ПІБ автора *
Your answer
Телефон автора *
Your answer
Автор є *
ПІБ довіреної особи чи видавництва (за потреби)
Your answer
Телефон довіреної особи чи видавництва (за потреби)
Your answer
Назва книги та її ціна *
Your answer
Коментарі залишайте тут *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy