Request edit access
IX RAJD DLA ŻYCIA ETAP: Chęciny - Radom
Rowerowy „Rajd dla życia” – V etap: Chęciny - Radom
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży już po raz IX organizuje rowerowy „Rajd dla Życia”, który w tym roku będzie posiadał formę sztafety modlitewnej. Celem „Rajdu dla Życia” jest promocja Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W miejscowościach, przez które prowadzi trasa, bezpłatnie rozprowadzane będą materiały pro life. Inicjatywa ma charakter pielgrzymki życia przez polską ziemię, dlatego nie brak na niej wspólnej modlitwy za dzieci poczęte i ich rodziców.
W tym roku „Rajd dla Życia” będzie trwał 8 dni, gdzie łączna ilość przejechanych kilometrów wyniesie około 800. Na trasie Rajdu znajdują się następujące miasta: Zabawa, Kraków, Katowice, Jasna Góra, Chęciny, Radom, Góra Kalwaria, Siedlce, Brok, Rostkowo.
Uczestnikom Rajdu będą towarzyszyli patronowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży – błogosławiona Karolina Kózka oraz święty Stanisław Kostka.

Wyrusz z nami z CHĘCIN DO RADOMIA – v etap „Rajdu dla życia”!
Piąty etap „Rajdu dla Życia” rozpocznie się 14 sierpnia 2018 roku na rynku w Chęcinach o godz. 8:00. Ten etap wynosi 98 kilometrów i obejmie następujące miejscowości: Chęciny - Kielce - Skażysko-Kamienna - Radom

Do wzięcia udziału w Rajdzie dla Życia potrzebny jest tylko ROWER!!!

KOSZTY:
10 złotych – koszty organizacyjne

Wiek uczestnika minimum 16 lat. Warunkiem udziału w „Rajdzie dla Życia” dla osób niepełnoletnich jest: pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego, oraz udział opiekuna w „Rajdzie”.

ZAPISY TRWAJĄ od 2 sierpnia do 8 sierpnia 2018 roku!!!

Szczegółowe informacje u koordynatora wyjazdu:
Kamila Domagała
tel. 511 126 498


Oświadczam, że zapoznałem się z Warunkami Uczestnictwa, programem oraz zakresem usług i świadczeń w/w wyjazdu, przyjmuję go do wiadomości i przestrzegania co potwierdzam podpisując niniejsze Zgłoszenie.
Jednocześnie oświadczam, że nie otrzymałem przeciwwskazań lekarskich do udziału w ww. wyjeździe.
Niniejszym oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej wymienionych danych osobowych.

*Wymagane
Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Adres zamieszkania *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
E-mail *
Your answer
Informacje o zdrowiu *
Your answer
Pytania do organizatorów
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service