Request edit access
Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców dot. działania 10.1.2 RPO WO 2014-2020 (na infrastrukturę opieki nad dziećmi do lat 3 żłobki, kluby malucha itp.) Brzeg,11.10.2017r.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

W przypadku zaistnienia szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych prosimy o kontakt z LPI w Brzegu pod numerem telefonu: 77/ 444 17 78, 77 444 12 02 lub pod adresem poczty elektronicznej: lpi.brzeg@opolskie.pl w celu ustalenia dogodnej formy konsultacji.
Spotkanie odbywa się w budynku przy ul. Wyszyńskiego 23 w Brzegu wyposażonym w windę.

Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Telefon kontaktowy
Your answer
Adres e-mail
Your answer
Czy ma Pan/Pani potrzebę poruszenia któregoś z zagadnień szerzej? Jeśli tak, proszę je podać.
Your answer
Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców działających w zakresie opieki nad dziećmi do lat 3
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jedn.: Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (LPI) w Brzegu funkcjonujący w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego oraz instytucje nadzorujące i kontrolujące działalność LPI w Brzegu, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na przedmiotowe spotkanie, a także na potrzeby prowadzenia dokumentacji i sprawozdawczości oraz przeprowadzania kontroli i certyfikacji LPI w Brzegu. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją ww. celów jest Województwo Opolskie. Oświadczam, iż jestem świadomy/a, że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms