Request edit access
Реєстрація на вечір читань "Поезія з війни"
У всіх війнах поперед війська йдуть поети і музиканти. Іноді трапляється так, що воїни є одночасно й поетами. Історії різні – часом поети йдуть у військо, а трапляється, що військові вперше в житті беруться за ручку (чи то пак, клавіатуру смартфону), аби вилити пережите у поетичних рядках.

10 липня у центрі Києва ті, хто буває на передовій, читатимуть свої вірші. Хтось із них воював, хтось зупиняв кровотечі, хтось споряджав бійців, а хтось – сповіщав і висвітлював. А головне, всі вони змогли вдихнути масиви своїх переживань – у творчість.

Національний Музей Революції Гідності вже другий рік поспіль організовує читання “Поезія з війни”. Цьогоріч вони відбудуться у виставково-освітньому просторі просто неба “М³: Майдан. Меморіал. Музей” (Куб) на місці будівництва Музею Свободи – Музею Майдану.

Свої тексти читатимуть:

• Олена Герасим'юк, письменниця, авторка книжок “Глухота”, “Розстрільний Календар”, “Тюремна Пісня”, громадська активістка, доброволиця медичного батальйону “Госпітальєри” УДА;
• Ія Ківа, поетка, перекладачка, журналістка, членкиня Pen Ukraine, переселенка з Донбасу, авторка поетичних збірок "Подальше от рая" і "Перша сторінка зими";
• Андрій Кириченко, майор ЗСУ, учасник війни на сході, поет, член НСПУ, автор поетичної збірки “От така війна”;
• Назар Розлуцький, поет, учасник російсько-української війни, автор книги “Нотатник мобілізованого”.

Українська поезія війни має свою історію – від балад і дум, козацьких пісень, пісень стрілецьких і повстанських до текстів війни сучасної. Адже на кожну війну припадає відповідна кількість віршів та пісень.

Яка вона, поезія сучасної війни? Приходьте, і дізнаєтеся!

Модерує поетичний вечір Северин Наливайко – працівник Національного музею Революції Гідності, журналіст.

Вхід вільний.

10 липня, 19:00
алея Героїв Небесної Сотні, 3–5
м. Київ, метро “Хрещатик” (верхній вихід)
Ім'я та прізвище *
Е-пошта *
Номер телефону *
Посада або царина діяльності (ЗМІ, компанія, навчальний заклад...) *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy