Request edit access
MusicON | dzieci w wieku 6-12 lat
Niezwykłe spotkanie z wyjątkowym obiektem grającym. Warsztaty, podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak grać na autorskim, niezwykle atrakcyjnym wizualnie instrumencie.
Musicon to unikalny instrument muzyczny zaprojektowany do wszechstronnego rozwoju dzieci, zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Pozwala na jednoczesne komponowanie i odgrywanie utworów muzycznych.
Działa na tej samej zasadzie co katarynka lub pozytywka. Proste mechanizmy uruchamiają dźwięki. Jego prostota powoduje, że każde dziecko intuicyjnie wie, jak się nim posługiwać, dąży do tego poprzez eksperymenty i ciągłe próby, które zawsze kończą się sukcesem.
Musicon inspiruje, fascynuje ruchem, dźwiękiem i nieskończoną ilością możliwości. Angażuje dzieci w aktywności ściśle powiązane z rozwojem kreatywności. Wspomaga rozwój małej motoryki, myślenia abstrakcyjnego umiejętności społecznych i wyobraźni.
Projekt Musiconu powstał jako praca dyplomowa Kamila Laszuka na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu w 2011 roku. W projekcie połączył on swoje dwie pasje – design i muzykę. Przed rozpoczęciem projektowania napisał pracę na temat wpływu muzyki na psycho-fizyczny rozwój dzieci.

Prowadzący: Michał Górczyński i Buba Badjie Kuyateh

Wiek uczestników: 6-12 lat

30 czerwca 2018 / godz. 11.00 – 12.00 / Warsztaty Kultury, Grodzka 7, sala 23 - 2 piętro
1 lipca 2018 / godz. 11.00 - 12.30 / Błonia pod Zamkiem / warsztat otwarty, bez zapisów

Liczba miejsc jest ograniczona. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 81 533 08 18 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00).

Imię i nazwisko OPIEKUNA *
Your answer
Nr telefonu *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Imię i nazwisko DZIECKA *
Your answer
Wiek DZIECKA *
Your answer
Jeśli chcesz zabrać na wydarzenie więcej niż jednego podopiecznego, wypełnij poniższe rubryki. Jeśli nie, przejdź dalej.
Imię i nazwisko DZIECKA
Your answer
Wiek DZIECKA
Your answer
Imię i nazwisko DZIECKA
Your answer
Wiek DZIECKA
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service