Request edit access
Рейтингове оцінювання науково-педагогічних працівників Запорізького національного університету
Шановні колеги! Відповідно до наказу ректора № 126 від 26.03.2021 р. з 26 березня по 06 квітня 2021 р. проводиться рейтингове оцінювання науково-педагогічних працівників ЗНУ за результатами роботи у 2020 календарному році.

Участь у рейтингуванні обов'язкова для всіх штатних науково-педагогічних працівників університету, які обіймають посади асистентів, викладачів, старших викладачів, доцентів, професорів, завідувачів кафедр (у тому числі Інженерного навчально-наукового інституту). Сумісники, штатні науково-педагогічні працівники, які працювали неповний 2020 календарний рік, а також науково-педагогічні працівники, які працювали на 0,25 ставки, рейтингування проходять на добровільних засадах.

Процедура самооцінювання здійснюється в електронному вигляді. Звертаємо увагу на відсутність в анкеті пунктів щодо публікаційної активності, ці дані будуть завантажені  автоматично з системи СИНАП.  Вся інформація підлягатиме перевірці структурними підрозділами університету.

Визначення рейтингу буде проведено окремо у трьох номінаціях: «Професори», «Доценти», «Асистенти, викладачі, старші викладачі».

Критерії рейтингу оприлюднені на сайті ЗНУ за адресою: https://www.znu.edu.ua/docs/2021/Reityng.pdf

Звертаємо увагу, що всі відповіді можна редагувати і доповнювати, однак для такої можливості слід дійти до завершення форми та її надсилання. При виникненні питань щодо заповнення форми звертайтесь на e-mail: znuhist@gmail.com

P.S. Рекомендуємо не вказувати пошту ukr.net, адже, за повідомленням колег, на поштові скриньки ukr.net не надходять листи з підтвердженням про заповнення форми і посиланням для редагування відповідей.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Прізвище, ім"я, по батькові *
Науковий ступінь
Clear selection
Вчене звання
Clear selection
Посада *
Факультет *
Кафедра *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy