Анкета учасника/учасниці базового тренінгу "Альтернативи насильству" в м. Біла Церква, 30-31 серпня 2014 року
Якщо Ви шукаєте ефективні шляхи вирішення конфліктів, налагодження комунікацій та початку стійкого розвитку через внутрішню силу, тоді ми радо запрошуємо Вас до відбору для участі у нашому тренінгу.

У разі, якщо Ви гарантуєте можливість та бажання взяти участь у повних 2-х днях тренінгу 30-31 серпня 2014 року в місті Біла Церква (Київської обл.), заповніть, будь-ласка, дану анкету (запитання в самому низу). Просимо зробити це до 24:00 год 26 серпня 2014 року, після чого дана анкета буде закритою для того, щоб ми змогли відібрати серед охочих лише не більше 15 чоловік для участі у даному тренінгу.
Ми залишаємо за собою право не пояснювати всіх деталей та критеріїв, за якими ми формуємо групи.

Ми повідомимо про Вашу участь і точне місце проведення тренінгу до 24:00 год 27 серпня на вказану нижче Вами електронну пошту.
Навіть якщо Ви і не будете обрані з якихось причин на даний тренінг, ми наперед хочемо вибачитися за це і гарантуємо Вам запрошення для відбору на наступні тренінги, які ми плануємо проводити постійно у Києві та інших містах - тому просимо уважно слідкувати за вказаною Вами електронною поштою та нашою сторінкою у Фейсбуці - https://www.facebook.com/avpinukraine.

Проект має соціальне спрямування та не є психотерапевтичним.

Місце проведення заходу: місто Біла Церка (Київської обл.), детально буде повідомлено на вказану Вами в анкеті електронну пошту.

Час роботи тренінгу: з 10:00 до 18:00 год (два дні, субота і неділя 30 та 31 серпня 2014 року)

Витрати: цей проект є благодійним і добровільним.

Участь у всіх тренінгах нашого проекту "Альтернативи насильству" для всіх учасників - БЕЗКОШТОВНА!
Ми просимо учасників самостійно покривати свої витрати на проїзд, проживання і харчування протягом усіх днів тренінгу.

Ви можете взяти з собою обід (передбачаються перерви у 40 хв. та 15 хв), питну воду.

Місія нашого проекту полягає у тому, щоб знизити рівень насильства в суспільстві, зменшуючи людську потребу вдаватися до насильства для вирішення проблем, щоб допомогти знайти в собі силу впоратися з конфліктною ситуацією без застосування агресії.

Загалом «Альтернативи насильству» - це міжнародна благодійна миротворча програма, яка набула широкого поширення у всьому світі з 1975 року, міжнародний сайт - http://www.avpinternational.org/.

Перші тренінги проводилися в нью-йоркській тюремній системі та продовжуються там до сьогодні. Згодом програма набула розвитку, вдосконалення, адаптації та зараз семінари за проектом проходять у більш ніж 20 країнах світу в Америці, Африці, Австралії, Європі, Азії у школах, вузах, різноманітних державних та громадських організаціях.
В Україні перші семінари пройшли в Одесі в 2005 році й відтоді поширюються по всій Україні за типом соціальної франшизи - всі, хто проходять навчальну серію тренінгів отримують підтримку, стажування та можливість продовжувати ініціативу разом з нами чи самостійно. Для цього абсолютно не потрібно спеціальних знань (психологічних чи інших), бо проект має соціальне спрямування та не є психотерапевтичним.

В Києві ініціатива почала активно поширюватися починаючи з лютого 2014 року, як рух солідарності у відповідь на кризу в Україні групою активістів для поширення методики пошуку власних ресурсів подолання насильства в собі та в суспільстві.

З нашою програмою ми уже побували в багатьох містах: Харкові, Львові, Дніпропетровську, Сімферополі, Джанкої (Крим), Тирасполі (Придністров'я), Тбілісі (Грузія), Кіровограді, Ананьєві (Одеська обл.), Велика Димерка (Київської обл.), Котовську (Одеська обл.), Ізмаїлі (Одеська обл.) та інших містах.

Проводимо наші тренінги на постійній основі в Києві та Одесі. Плануємо найближчим часом проведення у Дніпропетровську, Львові та Бучі (Київської обл.). Ви можете бути ініціатором та організатором проведення аналогічного тренінгу у Вашому місті!

Починаючи з 2005 року ми проводимо майже 120 тренінгів щорічно (1500 учасників щороку).
Проект має кілька напрямків:
1. Доросла навчальна програма  - серія із трьох дводенних тренінгів (48 годин), базовий, просунутий і тренерський модулі, на яких ми готуємо нових охочих стати ведучими-фасилітаторами нашого проекту для роботи із дорослими.
2. Дитяча навчальна програма – аналогічна навчальна серія для роботи із дітьми (12-16 років).
3. Одноденні тренінги для дорослих на задану тематику: профілактика емоційного вигорання, теми прощення, гніву, страху тощо.
4. Тюремна програма для ув’язнених.

Надайте відповіді обов'язково на кожне запитання нижче, а потім натисніть на кнопку "Надіслати" знизу форми (Ваша інформація використовується лише для ефективності відбору та повідомлення про участь і не використовується для інших цілей).

Більше про даний тренінг Ви можете прочитати тут: https://www.facebook.com/events/562709130500948/

Стежити за новими тренінгами можна в Інтернеті:
Назва сторінки у Фейсбуці: "Альтернативы насилию в Украине" https://www.facebook.com/avpinukraine
Назва групи в Vконтакте: "AVP Украина" https://vk.com/club22601512

У разі додаткових запитань щодо організації та проведення даного чи інших тренінгів київською групою фасилітаторів, звертайтесь, будь-ласка, до:

Андрій Крак
Фейсбук: https://www.facebook.com/andriy.krak
Електронна пошта: andriy.krak@gmail.com
Тел.: (050) 9514334, (097) 0104922
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Фото з тренінгу в Києві 22-23 лютого 2014 року
Ім'я та прізвище *
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Контактні телефони (особисті) *
E-mail (особистий) *
Місце проживання *
Професії/сфери зайнятості. Місце роботи/організації, які представляю *
Наприклад: Викладач історії, громадський діяч. Острозька академія, Громадянська платформа "Нова Країна"
Будь-ласка, дайте посилання на Ваші аккаунти в соціальних мережах у разі їх наявності *
Наприклад: https://www.facebook.com/andriy.krak , https://vk.com/andriy.krak або фраза: "не використовую"
Чому Ви хочете взяти участі у заході? *
Звідки ви дізналися про наш захід? Чому нам варто відібрати саме Вас? Інша інформація, яку Ви вважаєте важливою *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy